“Laat het nu eens stáán”: ex-Clubspelers Leekens, Borkelmans en Vande Walle over de defensieve zorgen van Club
Club BruggeEen opeenstapeling van fouten, een karrenvracht aan tegengoals: scoren tegen Club Brugge is al langer geen uitdaging meer. Drie Clubmannen houden het probleem van blauw-zwart tegen het licht: “Speel niet zoals Maldini of Baresi wanneer het minder gaat.”
De nul is heilig, maar voor Club Brugge intussen een ‘mission impossible’. Met 24 tegengoals in de laatste 8 wedstrijden - en intussen 48 tegengoals dit seizoen - is alle defensieve stabiliteit zoek. Nochtans dé basis voor de laatste landstitels. Op PSG kan je er onder alle omstandigheden vier om de oren krijgen, maar ook in eigen land is het achterin een zeef. Drie doorwinterde defensieve krachten gaan op zoek naar verklaringen en oplossingen. “De voorbije matchen is het probleem enorm komen bovendrijven,” zag ook Vital Borkelmans, jarenlang sterkhouder als linksachter bij Club. “Ik dacht… ‘Oei oei, hier klopt iets niet’. Telkens er een aanval komt, dan is het bibberen. De onzekerheid slaat keer op keer toe. En dat heeft voor mij maar één reden, namelijk dat er té veel gewisseld wordt.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMSchellebelle
RECONSTRUCTIE. De Schellebellemoord, met peetvader Prosper als meesterbrein: “De enige vijand die Eddy had, was zijn papa zelf”
-
Club Brugge1
Odoi na tien jaar opnieuw international: ex-Rode Duivel opgeroepen voor Ghana
“Ik zal hier de komende weken niet zijn”, verraste Denis Odoi zondagmiddag in de mixed zone van Jan Breydel. Na een procedure van drie jaar mag de 33-jarige middenvelder van Club Brugge eindelijk uitkomen voor Ghana. -
PREMIUMBuitenlands voetbal4
Recordaankoop Sowah is ook bij AZ een zorgenkind voor Club Brugge: “Bankzitter zijn heeft hem wakker geschud”
Van de bank op Olympia naar die in Alkmaar. Of hoe Club Brugge zich nog steeds zorgen maakt over recordtransfer Kamal Sowah (22): “Hij vecht al gans zijn leven tegen twijfels”, klinkt het in zijn omgeving. -
-
Livios
Meer opbergruimte nodig? Interieurarchitect Bart Appeltans verklapt 8 oplossingen
Boeken, gezelschapspelletjes, dekentjes, laptops, gsm-laders… Heb jij ook genoeg van rondslingerende spullen in huis? Wie niet veel opbergruimte heeft, moet slim zijn. Bart Appeltans van interieur- en architectenbureau Sfar en bekend als interieurarchitect bij ‘Blind Gekocht’ onthult aan bouwsite Livios acht originele manieren om extra opbergruimte te creëren. -
Spaargids.be
1.200 euro extra pensioen per maand: hoe krijg je dat bij elkaar?
1.200 euro. Die extra som acht de Belg nodig naast het wettelijk pensioen, wil hij of zij goed voorbereid de pensioenjaren aanvatten. Pas dan is comfortabel blijven leven mogelijk en komt de huidige levensstandaard niet in gevaar. Maar hoe spaar je dat vermogen bijeen? Pensioensparen en beleggen vormen het antwoord. Spaargids.be zet uiteen hoe je dat slim aanpakt. -
Club Brugge44
Bart Verhaeghe met sneer richting Union: “Wij vechten niet tegen Union, maar tegen het veel rijkere Brighton”
Een pluim voor de 170 medewerkers die Club Brugge rijk is, een sneer richting Union, een pleidooi voor het voetbalmodel van blauw-zwart als ‘Belgische voetbalschool’: Bart Verhaeghe was na zijn derde titel op rij en vijfde in zeven jaar een gelukkig man. -
Zij staan Hoefkens bij: De Mil deed al “unieke ervaring” op en Okon grapte halfjaar geleden nog dat “Club hem niet nodig had”
De ene maakte indruk als beloftencoach, de ander is één brok ervaring. Rik De Mil (40) en Paul Okon (50) flankeren hoofdcoach Carl Hoefkens als assistenten bij Club Brugge.
11 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerHans Verelst
peter muylaert
Jan Daems
eric debanne
Ivan Van Wontergem