Degryse en Mulder na Club-Zenit: “Ik feliciteer blauw-zwart. Dit is een uitslag die staat: 3-0!”
Champions LeagueClub Brugge verzekerde zich gisteren van overwintering in Europa. Blauw-zwart won in het Jan Breydelstadion met 3-0 van Zenit. Analisten Jan Mulder en Marc Degryse kaartten na afloop nog even na.
Delen per e-mail
Charles De Ketelaere, die in de spits speelde, was wéderom belangrijk voor Club. De kersverse Rode Duivel tekende voor de openingstreffer en versierde nadien een strafschop. “Hopelijk mag hij nu enkele matchen op die positie blijven spelen. De Ketelaere moet vertrouwen krijgen”, klonk het bij Marc Degryse.
Jan Mulder loofde de Bruggelingen: “Ik feliciteer Club. Dit is een uitslag die staat. Als iemand in Albanië naar het resultaat kijkt: 3-0! Hier kunnen ze echt op bouwen.” Ook al speelde Zenit geen goede match. “De Russen vielen zwaar door de mand”, stelde Degryse. “Dit is het zwakste Zenit dat we in de laatste 10 à 15 jaar hebben gezien. Zonder overtuiging. Bij de loting hadden we niet gedacht dat Club tweemaal zou winnen van Zenit. Dat is een verrassing. Ze hebben 7 punten en maken nog kans op tweede plaats. Ze zetten toch een stap vooruit.”
Volgende week dinsdag speelt blauw-zwart op bezoek bij Lazio nog voor een stek in de achtste finales van de Champions League. “Dat wordt een moeilijker verhaal”, weet Degryse. “Ze moeten winnen.” Mulder vulde aan: “Het is maar Lazio, geen wereldploeg.”
Samenvatting Club-Zenit:
Lees ook:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMChelsea3
Een speeltje van ondertussen 1.594.704.280 euro: zo blijft miljardair Abramovich Chelsea financieren
-
Champions League
Enkele centimeters zorgen ervoor dat Club Brugge naast 12,2 miljoen extra grijpt
Club Brugge heeft zich na een 2-2 bij Lazio net niet kunnen plaatsen voor de achtste finale in de Champions League. Naast een sportieve domper ook een financiële. Kwalificatie had blauw-zwart 12,2 miljoen euro extra opgeleverd. Of hoeveel enkele centimeters verschil na de knal van De Ketelaere uitmaken op het kampioenenbal. -
Heeft je leeftijd invloed op de kostprijs van je autoverzekering?
Uit cijfers van het Kenniscentrum verkeersveiligheid (2012) blijkt dat meer dan een derde van alle letselongevallen wordt veroorzaakt door 18- tot 31-jarige bestuurders. Ligt dit aan roekeloos rijgedrag of het ontbreken van ervaring? Ervaring speelt in elk geval een grote rol. Welke impact heeft je leeftijd dan op de premie van je autoverzekering? Independer.be legt het je uit. -
-
Heeft Covid-19 invloed op mijn autoverzekering?
Mondmaskers, handgels, sociale bubbels, avondklok… Jammer genoeg zullen we hiermee nog een tijdje moeten leven. De coronapandemie heeft een enorme impact op ons dagelijks leven. We blijven met z’n allen meer in ons kot, werken vaak vanuit onze homeoffice, dus onze auto staat ook vaker stil. Kan ik hier een voordeel mee doen en besparen op mijn autoverzekering? Het antwoord is volmondig: ja! Independer.be legt het je uit. -
Champions League
Real Madrid slaat opnieuw toe wanneer het moet: Koninklijke groepswinnaar dankzij 2 goals Benzema
Als de hele voetbalwereld toekijkt, blijft Real het prima doen. Een wel erg comfortabele 2-0-zege doet de Koninklijke als groepswinnaar freewheelen naar de achtste finale van de Champions League. Benzema sloeg voor rust met twee keer het hoofd machtig toe. Mönchengladbach was echt nergens, maar mag zich dankzij een draw in Inter - Shakhtar toch nog opmaken voor de achtste finale van het kampioenenbal. -
BA, mini omnium, full omnium... hoe maak je de juiste keuze?
Je hebt net een nieuwe auto gekocht. Gefeliciteerd! Je weet niet welke soort verzekering je nu moet kiezen? Geen paniek! Independer.be legt het je uit. -
Champions League3
Man City heeft kwalificatie al (bijna) op zak na simpele zege tegen Gladbach
Ook de professor heeft gespot dat de filosoof minder dromer is geworden. Manchester City voegde tegen Gladbach een nul toe aan zijn indrukwekkende reeks: 19 clean sheets in 26 wedstrijden. Iemand De Bruyne gespot?
6 reacties
dirk van den broecke
Jonas Van snee
Danny Buyse
Georges Vande Velde
Wendy Vandereyken