16 goals in 2 matchen: PSG en Benfica maken er een doelpuntenfestival van, ook Seck (ex-Antwerp) doet mee
Champions LeaguePSG en Benfica blijven elkaar voor geen vin lossen in groep H. De Parijzenaars wonnen in eigen huis met 7-2 ruim van Maccabi Haifa, de Portugezen bezorgden Juventus even rode oren. Na een spektakelrijke helft werd het uiteindelijke 4-3.
Moeten er nog goals zijn? In groep H werd 16 keer gescoord in twee wedstrijden. Beginnen doen we met PSG. De Parijzenaars startten met de grote drie vooraan. Mbappé, Neymar en Messi. En of ze zich amuseerden. Het trio zorgde op het halfuur al voor een 3-0-tussenstand in het Parc des Princes.
Abdoulaye Seck (ex-Antwerp) dacht gretig mee te doen met een kopbalgoal net voor en net na de rust. Messi en co lieten zich niet uit hun lood slaan. Messi en Mbappé scoorden elk nog een tweede keer. Een owngoal van Goldberg en een late 7-2 van Soler zetten de 7-2-eindcijfers op het bord.
De fameuze cijfers in Parijs kunnen weleens doorslaggevend zijn. Co-leider Benfica blijft immers ook doorstomen. De Portugezen verstomden Allegri en zijn spelers met 4-1-cijfers na één uur voetbal. Het zitje van de Juve-coach voelt nu wel heel erg warm aan.
Allegri zag Joao Mario, Antonio Silva en Rafa Silva (2x) scoren. Zijn eigen team zette daar met een schijnbare eerredder van Kean weinig tegenover. Tot Milik en McKennie in twee minuten tijd de Oude Dame plots op 4-3 brachten. In een spannend slot bleef het daar uiteindelijk ook bij.
Volgende week trekt Benfica naar Maccabi Haifa en bekampt PSG Juventus. Mogelijk wordt het doelsaldo beslissend voor groepswinst.
Stand groep H na vijf speeldagen:
1. PSG - 11 punten
2. Benfica - 11 punten
3. Juventus - 3 punten
4. Maccabi Haifa - 3 punten
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Gouden 114
Dure tegenvallers: welke vijf spelers kan je best transfereren in je Gouden 11-team?
Spelers als Paul Onuachu, Toby Alderweireld en Simon Mignolet zijn hun prijskaartje meer dan waard, maar welke dure vogels vallen - voorlopig - tegen in de Gouden 11? Tijdens het seizoen heb je recht op maar liefst zes transfers, gebruik ze dus verstandig. -
PREMIUMChampions League13
Marc Degryse: “Te weinig geloofd in groepswinst, maar misschien vindt Club het wel leuk om tegen City of Bayern uit te komen”
-
Spaargids.be
Tot 2,55% rente op een termijnrekening: een goede beslissing? Of kies je toch beter voor een spaarrekening?
De rentevoeten zijn de voorbije weken aanzienlijk gestegen. Is het dan interessant om nu al een termijnrekening te openen? Of blijf je je geld nog altijd beter op een spaarrekening parkeren? Spaargids.be geeft advies. -
-
PREMIUMChampions League6
“Dat Club na affluiten wat voor zich uit staarde en eerder ontgoocheld was dan blij, tekent de evolutie die onze landskampioen aan het maken is”
-
Champions League1
“Schreuder was net zo onmachtig als zijn spelers”: Italianen draaien ex-coach Club door gehaktmolen na 1-6 tegen Napoli
Ajax: 1. Napoli: 6. Een historisch pak slaag kregen de Amsterdammers gisteren in de Champions League. En dus veel lof van de Italiaanse media voor de Napolitanen, maar ook veel kritiek aan het adres van Ajax-coach Alfred Schreuder - vorig seizoen trainer bij Club Brugge. “Terwijl zijn machteloze ploeg aan flarden werd gespeeld, wist Schreuder niets beters te doen dan te schrijven in zijn notitieboekje.” -
Champions League5
Feest met bier en pizza in Brugse kleedkamer na kwalificatie, Verhaeghe: “Mata trakteert” - “En dan stuur ik de rekening naar de voorzitter”
Club Brugge speelde gisterenavond 0-0 gelijk op het veld van Atlético Madrid, maar toch was het achteraf groot feest in de kleedkamer. En terecht, want blauw-zwart plaatste zich dankzij de draw voor het eerst in de clubgeschiedenis voor de knockout-fase van de Champions League. Voorzitter Verhaeghe kwam eens piepen en dolde met Mata, Vanaken genoot van een stuk pizza en Mignolet pronkte met zijn dikverdiende trofee van man van de match. “Je moet als keeper al heel goed zijn om die te winnen”, knipoogde ‘Big Si’. Geniet hierboven van de beelden. -
Jobat
Wil je 100 euro netto meer verdienen? Dan moet je op deze bruto loonsverhoging rekenen
Een loonsverhoging ziet er misschien mooi uit op papier, maar kan bij de eerstvolgende loonfiche best tegenvallen. Tussen het bruto- en nettobedrag van je hoger loon zit namelijk een groot verschil. Jobat.be berekent hoeveel opslag je bruto moet vragen om netto 100 euro over te houden.
1 reactie
Resterende karakters 500
Log in en reageerdave hosten