Miss America-organisator valt door de mand na uitgelekte e-mails: "Het zijn dikke, lelijke sletten"
CelebritiesDe organisatie van de Miss America-verkiezing ligt zwaar onder vuur nadat er enkele e-mails tussen de kopmannen uitgelekt zijn. Sam Haskell, CEO van de verkiezing, maakte samen met scriptschrijver Lewis Friedman ongepaste grappen over de kandidates.
Delen per e-mail
"Ik stel voor dat we voormalige Miss America's niet meer 'Forever Miss America's' noemen. Wat denk je?" Zo stuurde Haskell. Het antwoord van Friedman kwam snel: "Ik heb 'Forever' al vervangen door 'trutten'. Werkt dat voor jou?" Waarop Haskell meteen: "Haha, perfect!" antwoordde.
Het is slechts een begin van de vele vunzige mails die werden uitgewisseld. Verder noemden de mannen de kandidates dik, lelijk of gebruiken ze scheldnamen zoals 'slet'. Eén kandidate werd zelfs doodgewenst. Op dat moment stond Haskell al negen jaar aan het hoofd van de organisatie.
Ondertussen is de man buiten spel gezet door de andere leden van het bestuur. Dat gebeurde na een oproep die negenenveertig voormalige Miss America kandidates lanceerden in een open brief. Er wordt nu een onderzoek gestart naar alle mogelijke ongepaste communicatie.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Celebrities ‘Golden Girl’ Betty White viert 99ste verjaardag: “Stoppen? Ik ben niet gemaakt om in mijn zetel weg te kwijnen”
-
Livios Isoleren: welk materiaal kies je het best en waar moet je op letten?
Wil je je vloeren, muren of dak isoleren? Dan heb je keuze uit een ruim aanbod aan materialen: minerale wollen, kunststof, cellenglas, natuurlijke en reflecterende materialen. Maar hoe weet je nu welk materiaal je moet kiezen en waar je daarbij vooral op moet letten? Bouwsite Livios zet de meest gebruikte materialen voor jou op een rijtje. -
Woningbrand voorkomen: hoe zit het met jouw kennis over brandveiligheid?
Het schrikbeeld van je huis dat in vlammen opgaat is hopelijk niet iets dat dagelijks door je hoofd spookt. Toch is het belangrijk af en toe wél stil te staan bij deze mogelijkheid. De brandweer dient immers niet enkel om katten uit bomen te redden, maar blust in ons land alleen al zo’n 10.000 branden per jaar. Met de juiste kennis en voorzorgen voorkom je dat ze moeten oprukken richting jouw adres. -
-
"Trump geeft gratie aan witteboordencriminelen en rapper Lil Wayne”
Op de laatste dag van het presidentschap van Donald Trump wordt nog een serie presidentiële pardons verwacht. Onder degenen die in aanmerking komen voor gratie zitten de omstreden New Yorkse zakenman Sheldon Silver en rapper Lil Wayne. -
Celebrities Kate Winslet blikte controversiële seksscène in met Saoirse Ronan: “Nooit gedacht dat ik nog naakt zou gaan op mijn 43ste”
Kate Winslet (45) treedt uit haar comfortzone in de nieuwe film ‘Ammonite’, waarin ze samen met de Ierse actrice Saoirse Ronan een lesbisch koppel vormt. Voor het eerst in lange tijd ging ze namelijk nog eens naakt op het grote scherm. “Maar ik voelde me er goed bij!” -
Geen zin in een huis dat naar frietvet ruikt? Dit kan je allemaal doen met een airfryer
De airfryer is in steeds meer keukens te vinden. De naam doet vermoeden dat je er enkel mee kan frituren, maar niets is minder waar. Je kan er heel wat verschillende bereidingen mee maken. We leggen je graag uit wat de mogelijkheden zijn. -
Celebrities Liam Neeson (68) krijgt stilaan genoeg van actiefilms: “Al blijft het wel zalig om die jonge kerels in elkaar te slaan”
Als er een acteur is die zichzelf helemaal opnieuw heeft uitgevonden, is het Liam Neeson (68) wel. Sinds ‘Taken' uit 2008 rijgt de Ier de actiefilms aan elkaar - een genre dat hij voordien amper aanboorde. Maar ook deze ‘renaissance’ komt ten einde, vertelt de acteur aan Entertainment Tonight.
2 reacties
Nadi Dima
Tim L