Kleinzoon Elvis Presley (27) overleden, moeder Lisa Marie ‘compleet gebroken’: “Hij was de liefde van haar leven”
CelebritiesDe enige kleinzoon van Elvis Presley is op 27-jarige leeftijd overleden. Benjamin Keough beroofde zichzelf van het leven in Calabasas, nabij Los Angeles, meldt TMZ. De jongeman stierf aan een schotwonde die hij bij zichzelf toebracht.
De autoriteiten vonden Benjamin terug in zijn landhuis. De zoon van Lisa Marie Presley en de broer van actrice Riley Keough zat een tijdlang, net als zijn vader Danny Keough, in de muziek en scoorde in 2009 een platencontract. Ook had hij enkele filmrolletjes op zijn naam staan, maar de laatste jaren leefde Benjamin grotendeels buiten de spotlights.
Wel bezocht hij een aantal events op zijn grootvaders landgoed Graceland: in 2010 was hij met zijn oma Priscilla en zus Riley bij de viering van wat de 75e verjaardag van Elvis zou zijn geweest en drie jaar geleden bezocht hij Graceland voor de veertigste sterfdag van zijn opa.
Benjamin stond erom bekend dat hij enorm op zijn overleden grootvader leek. Dat gaf ook zijn moeder toe, en ze had het er vaak over in de media. “Mensen willen altijd met hem op de foto omdat de gelijkenis zo treffend is”, bekende ze. “Hij kon nergens onopgemerkt komen.”
“Meer dan kapot”
Lisa Marie Presley is “meer dan kapot” van de dood van haar zoon. Een woordvoerder van de dochter van Elvis laat aan People weten dat de 52-jarige ontroostbaar is maar probeert sterk te blijven voor haar drie overgebleven kinderen. Naast Riley en Benjamin heeft Presley ook een elfjarige tweeling, Harper en Finley. “Haar hart is compleet gebroken”, vertelt zegsman Roger Widynowski aan het blad. “Ze was zo dol op die jongen, hij was de liefde van haar leven.”
Benjamins grootmoeder, Priscilla (75) trouwde met Elvis in 1967. Zes jaar later gingen ze uit elkaar. Lisa Marie was hun enige dochter en werd geboren in 1968. Elvis stierf slechts negen jaar later in 1977. Hij werd 42 jaar. Lisa Marie en haar eerste echtgenoot, Keough, trouwden in 1988 en gingen in mei 1994 weer hun eigen weg.
Slechts twee dagen na hun scheiding trouwde Lisa Marie met popzanger Michael Jackson. In 1996 vroeg ze echter ook van hem de scheiding aan. Ze trouwde nog een derde keer met acteur Nicolas Cage in 2002, maar dat huwelijk duurde slechts twee maanden.
In 2006 gaf Lisa Marie haar jawoord aan Michael Lockwood, waarmee ze in 2008 haar tweeling Finley en Harper kreeg. Sinds 2016 liggen ze in scheiding. De twee twisten nog steeds over het hoederecht over hun kinderen.
Wie vragen heeft over zelfdoding, kan anoniem contact opnemen met de Zelfmoordlijn op het gratis nummer 1813 of op www.zelfmoord1813.be.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Mijnenergie
Hoeveel meer betaal je vandaag voor een vast tarief dan vóór de energiecrisis?
-
Celebrities
Tupac Shakur krijgt postuum ster op Hollywood Walk of Fame
Onder overweldigende belangstelling is woensdag op de Walk of Fame in Hollywood de ster voor rapper Tupac Shakur onthuld. Het monument werd onthuld door zijn zus Sekyiwa, die haar tranen niet inhield terwijl zij de carrière van haar overleden broer herdacht. -
CELEBRITIES
Alec Baldwin heeft nieuwe heup na maandenlange “intense chronische pijn”
Alec Baldwin (65) heeft een heupoperatie moeten ondergaan. Dat nieuws deelde zijn vrouw Hillaria op Instagram. Baldwin lijdde al een tijdje aan chronische pijn en hoopt daar nu korte metten mee te maken. -
-
Celebrities
Kleinkinderen Elvis Presley mogen herdenkingsfeest in Memphis niet bijwonen
-
PREMIUMCelebrities1
Divastreken, coke in haar achterste en verbannen bij Disney: ‘enge zangeres’ Grace Jones is 75 geworden
De meest excentrieke popdiva ooit mag dan 75 zijn, ze heeft nog lang geen zin om op haar lauweren te rusten. Grace Jones is in bloedvorm, en dat bewijst ze het liefst op het podium. Deze maand staat ze op het podium in Antwerpen. Voor elk optreden wil ze graag een plateau van vijftig oesters, al heeft ze dat afrodisiacum niet nodig in de slaapkamer, onthult ‘Dag Allemaal’. “Ik heb veel seks nodig. Ik eet mannen levend op.” -
Celebrities
‘Killing Eve’-actrice Jodie Comer stopt show na ademhalingsklachten (door vervuilde lucht in New York)
De lucht in New York is kennelijk dusdanig vervuild, dat Jodie Comer woensdag na tien minuten met de voorstelling ‘Prima Facie’ is gestopt. De 30-jarige actrice stelde te kampen met ademhalingsklachten door de slechte luchtkwaliteit in de stad. -
Mijntelco
Tweede prijsverhoging voor Telenet in één jaar tijd: dit zijn alternatieven voor een lagere telecomfactuur