Kanye West bezoekt Antwerps restaurant: “Hij testte negatief op Covid-19, maar positief op ons eten”
CelebritiesDe Amerikaanse rapper en producer Kanye West (43) verblijft momenteel in Antwerpen. Hij zou er samenwerken met Givenchy-ontwerper Matthew M. Williams aan de release van zijn nieuwe Nike-schoenen, de Nike MMW Zoom 4. Kanye werd de afgelopen dagen al verschillende keren gezien in de stad: logeren doet hij in hotel Julien en voor een diner trok hij naar restaurant Veranda.
Al sinds afgelopen vrijdag duiken er beelden op van Kanye West in Antwerpen. Zo werd hij gezien in De Cluyse op de Oude Koornmarkt, vlak bij de kathedraal. Het pand is eigendom van de Belgische interieurontwerper Axel Vervoordt. Het is geen geheim dat West een grote fan is van Vervoordt: enkele jaren geleden mocht de zeventiger het huis van West volledig inrichten. Zo kwam de Amerikaanse muzikant in Antwerpen terecht.
West overnachtte volgens onze informatie bij hotel Julien, een 4-sterrenhotel in het centrum. Voor zijn diner trok de man van Kim Kardashian dan weer naar restaurant Veranda: uitbater Davy Schellemans deelde maandagavond een foto op Instagram, waarop hij samen met de rapper te zien is. “Kanye testte negatief op Covid-19 en positief op het eten van Veranda”, schreef hij bij die foto.
Of West zijn diner er aan tafel geserveerd kreeg (wat een overtreding van de coronamaatregelen zou betekenen), of hij er enkel een maaltijd ging afhalen, is niet bekend. Zijn entourage wil officieel ook niet kwijt waarom hij in ons land vertoeft, al heeft dat dus mogelijk te maken met de release van nieuwe Nike-schoenen. Op de Instagrampagina van modeontwerper Matthew M. Williams werd een foto geplaatst van de ontwerper en West in De Cluyse en een foto waarbij Williams schreef: “Na 2 jaar van design en ontwikkeling ben ik heel blij dat de nieuwe Nike-schoen uitgebracht kan worden onder de naam Nike MMW Zoom 4.”
Kanye bracht ook een bezoekje aan het Antwerpse restaurant Roji, zo laten de eigenaars weten op sociale media. “Wat een wazige avond", schrijven ze bij enkele beelden van de rapper in hun restaurant. “Ye in the house. Meer valt er niet te zeggen." Uit de beelden blijkt dat Kanye en z'n gevolg met grote zwarte auto’s arriveerden op de Oude Koornmarkt - onder het oog van heel wat kijklustigen - en een fles wijn signeerde.
LEES OOK:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Independer
Moet een kind van vijf nog in een autozitje? En hoeveel kids mag je in één wagen vervoeren? Alle regels op een rijtje
Het is in sommige huishoudens goed voor een stevige discussie: het veilig en correct vervoeren van de kroost. Doe daar nog eens de kinderen van vrienden of familieleden bij en de verwarring is helemaal compleet. Nochtans is de wetgeving hierrond duidelijk. Er is in feite geen stof voor discussie. Independer.be doet het uit de doeken. -
HLN Shop
Met deze onklopbare machine haal je de beste keukenhulp in huis
Heb je een groot hart voor koken, is de kans reëel dat je keuken al snel te klein wordt. Om je volledig te kunnen uitleven achter je potten en pannen, verwelkom je immers graag een gamma hulpmiddelen, zoals een blender, mixer, fruitpers… Wil je geen hele keukenwand opofferen aan deze machines, kan je gelukkig een heleboel functies verenigen in één toestel: de keukenrobot. HLN Shop bekijkt deze onmisbare sidekick voor (hobby)chefs van dichterbij. -
Tweakers
Toptelevisies voor een beperkt budget: deze vijf toestellen koop je voor nog geen 700 euro
Voor de nieuwste oled-tv met een superieure beeldkwaliteit tel je al snel meer dan 1.000 euro neer, zeker als je ook wilt dat hij wat groter uitvalt dan je computerscherm. Lang niet iedereen kan of wil echter zoveel geld uitgeven aan een televisie. Expert Eric van Ballegoie van Technologiesite Tweakers gaat daarom op zoek naar vijf 55"-televisies die minder dan 700 euro kosten. -
-
Celebrities
‘Game Of Thrones’-sterren Kit Harington en Rose Leslie verwachten tweede kindje
De Britse acteurs Kit Harington (36) en Rose Leslie (35) verwachten hun tweede kind. Dat liet de ‘Game Of Thrones’-acteur vrijdag weten in de Amerikaanse talkshow ‘The Tonight Show starring Jimmy Fallon’. -
Celebrities
Rupert Grint verklaart waarom hij niet naar begrafenis van Robbie ‘Hagrid’ Coltrane ging
Ze werkten meer dan 10 jaar lang intensief samen en hadden een bijzondere vriendschap, maar toch was Rupert Grint (34) niet aanwezig op de begrafenis van Robbie Coltrane, die de rol van Rubeus Hagrid vertolkte in de ‘Harry Potter’-reeks. In een interview met mannenblad ‘GQ’ legt de Britse acteur uit waarom hij besloot om de uitvaart niet bij te wonen. -
Antwerpse brasserie wil het goedmaken met Kanye West
De Antwerpse brasserie Appelmans wil het goedmaken met Kanye West, die de afgelopen dagen in ‘t Stad vertoefde. Acht jaar geleden kwam de superster met zijn gevolg ‘s avonds laat naar het restaurant om daar te horen dat de keuken al gesloten was. De directie kon zich naderhand wel de haren uit het hoofd trekken. -
Film
Lukas Dhont vertrekt vandaag naar Hollywood voor de Oscars: “Ensor in m’n valies als geluksbrenger”
Zijn dankbaarheid hebben ze tot in Hollywood gevoeld. Zes Ensors voor zijn ‘Close’, zes keer in tranen van ontroering. “Het is geschift, ik ben zó trots”, reageert Lukas Dhont (31) die vandaag naar Los Angeles vertrekt. “Nog vijf weken screenings organiseren en dan is het zover. We gaan die Oscar voor ‘beste buitenlandse film’ wínnen!”
76 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerAnne JACOBS
Patrik De Weirdt
Conny De Groote
Sandra Plomp
marie-jose Marie-José Anthonis