Is dit de nieuwe naam van Kylie Jenners zoontje? Fans denken alvast van wel
CelebritiesFans van Kylie Jenner (24) zijn ervan overtuigd dat ze de nieuwe naam van haar zoon hebben weten te achterhalen nadat ze begin deze week bekend maakte dat het niet langer Wolf is. Jenner wilde de naam van haar zoon veranderen omdat ze het gevoel heeft dat die toch niet bij hem past. Dat nieuws maakte ze zelf bekend op haar Instagram Story.
De realityster onthulde dinsdag dat zij en Travis Scott (30) de naam van hun tweede kind hebben veranderd omdat ze “niet het gevoel hadden dat het voor hem was”. Het nieuws werd aangekondigd op de Instagram Story van Kylie, enkele uren nadat ze een video had gepost waarin ze haar zwangerschap documenteerde.
Hoewel Kylie niet heeft gezegd hoe haar zoontje dan nu wel heet, denken fans dat ze het kind heeft omgedoopt tot Jacques, wat een eerbetoon zou zijn aan zijn vader Travis, wiens echte naam ook Jacques is. “Aangezien hij geboren is op 2/2/22 en hij Jacques II is, zou ik voor Jacques Deuce gaan”, opperde een fan op Twitter. “Ik stem voor Jack. Het had altijd al Jacques of Jack moeten zijn”, schrijft een andere fan.
Kylie verwelkomde haar tweede kind met de rapper op 2 februari dit jaar. De twee hebben samen al een dochter Stormi van vier jaar oud, die geboren is op 1 februari. In de video die Kylie postte, genaamd ‘To Our Son’, zijn enkele persoonlijke berichten van familieleden te zien gericht aan de nieuwe baby. Zo spraken Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Kris Jenner en Kendall Jenner hun liefde uit voor het nieuwe familielid. Kylie onthulde in de video ook dat haar favoriete zwangerschapseten biefstuk was en at “rood vlees voor lunch en diner en een gebakken aardappel, gewoon veel vlees in het algemeen.”
Verder in de video toonde ze ook de kinderkamer van hun zoontje. Naast de standaard babyspullen waren er ook enkele opmerkelijke dingen te zien, waaronder een Luis Vuitton teddybeer van meer dan 9000 euro en een reeds uitgebreide sneakercollectie. De zeldzame teddybeer is bedrukt met het klassieke Louis Vuitton logo en is niet langer verkrijgbaar in de winkels. Oorspronkelijk werd de beer uitgebracht in 2004 als deel van de mannenherfstcollectie en sindsdien is de prijs de hoogte in geschoten. Op tweedehandssites wordt de kleine teddybeer nu verkocht voor zo’n 22.000 euro.
LEES OOK
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
CELEBRITIES
Komt er straks eindelijk een einde aan de vete tussen Liam en Noel Gallagher? “Zijn mensen moeten mijn mensen bellen”
De 14-jarige vete tussen de muzikale broers Liam (50) en Noel Gallagher (55) zou kunnen opgelost worden met één telefoontje. Die laatste laat weten aan zijn broer dat hij eindelijk wil verzoenen en spreekt zelfs van een mogelijke Oasis-reünie. Al lijkt Liam dat nog niet meteen van plan. “Hij heeft veel goed te maken. Niet alleen voor mij, maar ook voor de fans”, klinkt het bij de muzikant. -
Daniel Radcliffe (33) wordt voor de eerste keer vader
Daniel Radcliffe wordt vader. De 33-jarige Britse acteur en zijn Amerikaanse vriendin Erin Darke (38) verwachten hun eerste kindje samen, meldt The Sun. "Daniel is zo enthousiast dat hij vader wordt", meldt een bron aan de Britse tabloid. -
Celebrities
Miley Cyrus viert ‘Hannah Montana’-jubileum: “Zestien jaar geleden veranderde mijn leven voor altijd”
Tegenwoordig domineert Miley Cyrus (30) de hitlijsten met haar schijf ‘Flowers’, maar zestien jaar geleden leerden we een heel andere Miley kennen. Toen debuteerde ‘Hannah Montana’ op Disney Channel, de show die haar wereldberoemd zou maken. Het betekende het startschot van een enorm succesvolle carrière, iets waar de zangeres graag bij stilstaat. -
-
Livios
“Dit is een maand, waarin de meeste snoeiwerken uitgevoerd mogen worden”: alle tuinklussen in maart op een rijtje gezet
In maart breekt de lente aan. Het is het startsein voor menig hobbytuinier, maar vorstperiodes kunnen flink wat schade aanrichten. Bouwsite Livios vroeg aan tuinexpert Bart Verelst wat je in maart beter wel en niet doet in je tuin. -
CELEBRITIES
Gisele Bündchen over breuk met Tom Brady na dertien jaar huwelijk: “Ik rouw om de dood van mijn droom”
Topmodel Gisele Bündchen (42) heeft voor het eerst gereageerd op haar scheiding met American Football-ster Tom Brady (45). Na dertien jaar huwelijk besloot het koppel om elk hun eigen weg uit te gaan. Maar verschillende geruchten beweren dat er een andere reden is voor de split. Volgens velen zou het Braziliaanse model hem een ultimatum hebben gegeven. Hij moest kiezen voor zijn carrière of voor haar. In een interview met ‘Vanity Fair’ weerlegt Bündchen die kwalijke roddels. -
PREMIUM1
Van Willy Sommers tot Rammstein, van Pele tot Lady Gaga: iedereen zet zijn krabbel voor Dimi (behalve Madonna en Bob Dylan - voorlopig)
Ze staan in schriftjes, op platen, foto’s en affiches, soms zelfs op een drumvel. En het zijn er veel, héél veel. Met een verzameling van zo’n 23.000 handtekeningen van bekende voetballers, politici en artiesten is Antwerpenaar Dimitris Papanikitas (48) naar alle waarschijnlijkheid de grootste ‘filograaf’ van ons land (*). “Als ik mijn collectie morgen verkoop, kan ik een schoon, groot huis kopen, maar dat doe ik niet. Ik ben een verzamelaar, punt.” -
Gouden Formule 17
Tweestrijd bij Red Bull? Of toch die gouwe ouwe Alonso? Bewijs dat jij dé racekenner bent en registreer je team nu voor de Gouden Formule 1
De eerste twee GP’s van het nieuwe F1-seizoen zitten er intussen al even op. En zo ook de eerste speeldag van de Gouden Formule 1. Betekent dit dat jij te laat bent om jouw droomteam nog in te schrijven? Neen hoor, helemaal niet: ga aan de slag voor de volgende GP in Australië (en de rest van het seizoen) en scoor nog steeds prachtige prijzen.