Gwyneth Paltrow openhartig over scheiding van Coldplay-zanger Chris Martin: "Ik zie hem nu als broer"
Gwyneth Paltrow heeft tijdens haar bezoek aan 'The Late Show' gisteren, donderdag, nieuwe details onthuld over haar gestrande huwelijk met Coldplay-zanger Chris Martin. De actrice en Martin kunnen ondanks hun scheiding nog steeds door één deur. "Ik zie hem als een broer", laat Gwyneth in haar hart kijken.
Paltrow beschrijft de breuk tussen haar en Coldplay-zanger Chris Martin uit 2014 als een "bewuste ontkoppeling". In 2016 konden de brokken niet meer gelijmd worden, en koos het koppel voor een echtscheiding. Volgens Gwyneth was dat een "vreselijke, pijnlijke en harde ervaring".
"Het is geweldig"
Toch kan actrice, die tegenwoordig verloofd is met Glee-producent Brad Falchuk, het nog steeds goed vinden met haar ex. "Ik zie hem echt als mijn broer. We gaan erg familiaal met elkaar om. Het is echt leuk. Het is geweldig."
Talkshowhost Stephen Colbert suggereert daarop dat het "vreemd is om iemand met wie je kinderen hebt te beschrijven als een broer". Paltrow schiet meteen terug met een grapje: "Het zou de scheiding kunnen verklaren."
Bekijk het volledige interview hier:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Spaargids.be
Is een termijnrekening opnieuw interessant? Dit zijn de verschillen met een gewone spaarrekening
-
Ruzie met Vin Diesel bijgelegd, en dus keert ‘The Rock’ terug voor nieuwe ‘Fast & Furious’-films
‘Fast X’ is net uit, maar fans van de ‘Fast & Furious’-filmreeks kunnen alweer uitkijken naar iets nieuws. Zo keert Dwayne ‘The Rock’ Johnson in een volgende film weer terug als agent Luke Hobbs. Verrassend, aangezien de 51-jarige acteur verwikkeld was in een vete met hoofdrolspeler Vin Diesel. “We hebben het verleden achter ons gelaten”, klinkt het. -
"We nemen dit zeer ernstig", reageert Rammstein op beschuldigingen tegen zanger Lindemann
De Duitse metalband Rammstein heeft zaterdag gereageerd op de beschuldigingen over de omgang van zanger Till Lindemann met vrouwen. “De verwijten hebben ons allemaal zeer getroffen en we nemen ze buitengewoon ernstig”, stelt de band. -
-
Livios
Hopen werk op de tuinkalender van juni: "Zeer belangrijk om snoeiafval goed op te ruimen”
-
Showbizz
Deze foto's bewijzen het: Chris Martin en Dakota Johnson zijn een koppel
De laatste maanden gonsde het van de geruchten dat Coldplay-zanger Chris Martin gevallen was voor de charmes van '50 Shades of Grey'-actrice Dakota Johnson. Nieuwe foto's maken hun romance nu echt officieel. -
Mijntelco
Een iPhone voor 179 euro... mét abonnement: doe je voordeel aan zo'n deal?
Om de zoveel tijd pakken telecomoperatoren ermee uit op hun website: interessant ogende smartphonedeals. De nieuwste smartphone van Apple of Samsung tegen een zeer voordelige prijs, in ruil voor een abonnement bij een provider: het doet heel wat klanten overstag gaan. Maar zijn die deals ook voordelig? En zo nee, zijn er dan totaal geen zaakjes te doen? Mijntelco.be pluist het uit. -
Mediawatchers
Erik Goossens: “Ik zou ook graag mijn kans krijgen in ‘Liefde voor muziek’, maar heb nog geen reactie gekregen van VTM”
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer