Britney Spears wil dat vader stopt als bewindvoerder
CelebritiesBritney Spears (38) heeft een verzoek ingediend bij de rechter om haar vader, Jamie (68), uit z'n functie te laten zetten. Vader Spears heeft al twaalf jaar de controle over de carrière van z’n dochter en daar wil zij nu een einde aan laten maken. Ze hoopt dat Jodi Montgomery, die nu tijdelijk de functie vervult, die permanent zal gaan uitvoeren. Dat schrijft TMZ.
Popzangeres Britney Spears staat al sinds 2008 onder curatele. Haar vader, Jamie, werd aangesteld als curator en is dus verantwoordelijk voor al haar persoonlijke en financiële beslissingen. Sinds eind september werd de curatele tijdelijk overgenomen door de professionele curator Jodi Montgomery, omdat Jamie met z'n gezondheid sukkelde.
Britney heeft nu een verzoek ingediend bij de rechter om Jodi permanent de functie toe te wijzen in plaats van haar vader. “Ze heeft een sterke voorkeur voor Jodi", staat er in de documenten. “Ze wil een gekwalificeerde zaakwaarnemer.” Of Britney het oké vindt dat Jamie samen met Jodi aanblijft, is onduidelijk.
De zangeres zou ook niet langer willen optreden. Daarom vraagt ze dat het wettelijk toezicht grondig herbekeken wordt, zodat het aangepast kan worden aan haar noden en wensen én vooral: aan haar huidige situatie. Woensdag is er een hoorzitting over de zaak.
Fans van de zangeres maken zich al lange tijd ernstig zorgen over haar mentale gezondheid en zijn onder de hashtag #FreeBritney een beweging gestart om ervoor te zorgen dat Britney opnieuw zeggenschap kan krijgen over haar leven. Volgens sommigen wordt de popster zelfs gevangen gehouden en gedrogeerd. “Al deze complotdenkers weten niks. De wereld heeft geen idee”, reageerde Jamie in de New York Post. “Het is aan de rechtbank van Californië om te beslissen wat het beste is voor mijn dochter. Dat gaat niemand anders iets aan.” Dat hij zo’n 128.000 dollar (107.257 euro) verdiende voor z’n rol als voogd - ook al kon hij die door z'n gezondheidsproblemen niet actief uitvoeren - zorgt er echter voor dat z'n woorden met wantrouwen ontvangen worden door de fans. Volgens hen heeft hij er alle voordeel bij dat hij z'n functie kan behouden. Maar daar lijkt z'n dochter nu anders over te beslissen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
CELEBRITIES
Drew Barrymore over gecompliceerde relatie met haar moeder: “Ik heb nooit gezegd dat ik haar dood wil”
-
TV4
Alles wat je moet weten over de finale van hitreeks ‘Succession’: wie volgt Logan Roy op?
De langverwachte laatste aflevering van het finale seizoen van de Emmy-winnende dramareeks ‘Succession’ is vanaf maandag te zien op Streamz. Wie volgt Logan Roy op? Blijft de relatie tussen Shiv en Tom overeind? En wat gebeurt er met ‘cousin Greg’? We zetten alle belangrijke vragen nog even op een rijtje. -
Celebrities
Al Pacino (83) reageert voor het eerst op de zwangerschap van zijn 29-jarige vriendin: “Heel bijzonder”
Al Pacino heeft voor het eerst gereageerd op het feit dat hij op zijn 83ste voor de vierde keer vader wordt. “Het is heel bijzonder”, aldus de acteur in een reactie aan ‘The Daily Mail’. “Ik heb veel kinderen, maar dit is echt speciaal in deze tijd.” -
-
CELEBRITIES
Kim Kardashian “stiekem aan het daten” met mysterieuze man
-
Jobat
Gedemotiveerd, veel verlof en altijd 9-to-5? Zes clichés over ambtenaren onder de loep genomen
Volgens de recentste cijfers van het Salariskompas van Jobat.be is werken voor de overheid geen slecht idee. Onze overheid staat immers op de vijfde plaats in de rankschikking van de best betalende sectoren én de sectoren waar de medewerkers het gelukkigst zijn in hun professionele leven. Ambtenaren kampen echter wel met heel wat hardnekkige vooroordelen. Kloppen die? Kara Roggeman van de FOD Beleid & Ondersteuning (BOSA) geeft haar mening over zes hardnekkige clichés die circuleren over werken bij de overheid. -
PREMIUMCelebrities
Zorgen om Britney Spears nemen toe na nieuwe uitspraak van rechter: “Ze heeft hulp nodig, en snel!”
Wat er is toch aan de hand met Britney Spears (38)? Het is dé vraag die momenteel wordt gesteld op sociale media, zeker nu de uitspraak die de rechter heeft gedaan in de zaak rond het wettelijk gezag over de zangeres niet openbaar zal worden gemaakt. Dat meldt ‘The Blast’ op basis van documenten van de rechtbank in Los Angeles. Het doet Britney’s fans en volgers alweer vermoeden dat er de afgelopen tijd iets grondig misgelopen is. -
CELEBRITIES
Alec Baldwin heeft nieuwe heup na maandenlange “intense chronische pijn”
1 reactie
Resterende karakters 500
Log in en reageerJoke Kay