BINNENKIJKEN. Villa van overleden ‘Black Panther’-acteur Chadwick Boseman staat te huur
CelebritiesDe villa van Chadwick Boseman in Los Angeles staat te huur. Het was de laatste plaats waar hij woonde voor hij de strijd tegen kanker verloor. Zijn familie heeft nu beslist om het optrekje tijdelijk te verhuren voor een prijskaartje van 10.000 dollar (8.500 euro) per maand.
Bovenop de huurprijs verwacht men ook een waarborg van 17.000 euro. Bij de prijs inbegrepen: een persoonlijke tuinman die de weelderige tuin van de villa voor zijn rekening neemt. Het huis in de Los Feliz-buurt van de Hollywood Hills, met uitzicht op het beroemde ‘Hollywood’-bord, telt vier slaapkamers en vier bijhorende badkamers. Naast de villa zelf is er ook nog een apart gastenverblijf.
Het heeft heeft een eigen bar, cinema-kamer, een gigantische keuken en een slaapkamer die uitloopt op een balkon dat zich om het volledige pand wikkelt. Het prachtige uitzicht is één van de grote pluspunten.
Boseman, vooral bekend van zijn rol in de Marvel-film ‘Black Panther’, kocht het huis in 2016. Vorig jaar stierf hij helaas aan darmkanker, waardoor het pand weer leeg kwam te staan. Hij werd 43 jaar oud. Boseman werd na zijn dood nog postuum genomineerd voor een Oscar, dankzij zijn rol in ‘Ma Rainey’s Black Bottom’.
LEES OOK
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Livios
Stop met schrobben in je badkamer: zo richt je je badkamer onderhoudsvriendelijk in
Vuile voegen, vlekken rond je kranen, kalkaanslag in de douche… Er komt heel wat kijken bij het proper houden van je badkamer. Maar sla je liever niet elke dag aan het poetsen? Interieurarchitect Ingrid Nelissen verklapt haar tips voor een onderhoudsvriendelijke badkamer aan bouwsite Livios. -
Celebrities
Ex van Britney Spears zegt met bizarre brief sorry voor verstoren van haar bruiloft
Jason Alexander (40), de ex-man van Britney Spears (40), heeft een brief geschreven om zich te verontschuldigen voor het verstoren van Britneys bruiloft. Alexander werd vorige maand door de politie gearresteerd nadat hij probeerde om binnen te dringen op het huwelijk van de zangeres. Nu hoopt hij om het “verleden goed te maken”, zo staat in zijn eigenaarde brief vol bijbelverzen. -
Celebrities3
Bedenker van ‘Friends’ belooft 4 miljoen dollar aan universiteit om gebrek aan diversiteit in sitcom goed te maken
Hoe geliefd ook, de afgelopen jaren klonk er steeds meer kritiek op de populaire sitcom ‘Friends’ vanwege het gebrek aan diversiteit. Bedenkster Marta Kauffman deed die kritiek lange tijd af als onzin, maar is nu toch tot inkeer gekomen. Dat vertelt ze in een interview met ‘Los Angeles Times’. Om het goed te maken, doneert ze nu 4 miljoen dollar (3,8 miljoen euro) aan een plaatselijke universiteit. -
-
Celebrities
Hollywoodsterren ‘cancelen’ nationale feestdag na terugdraaiing abortuswet: “Onafhankelijk, tenzij je een baarmoeder hebt”
“4th of July gaat niet door wegens een gebrek aan onafhankelijkheid”, klinkt het op de sociale media van Kim Kardashian. De realityster is ook niet de enige die zich op de Amerikaanse nationale feestdag uitgesproken heeft. Ook andere beroemdheden maakten van de gelegenheid gebruik om te reageren op de terugdraaiing van de abortuswet door het Amerikaanse Hooggerechtshof. -
Celebrities3
Avril Lavigne drukt complottheorie rond haar dood de kop in: “Ik ben nog steeds niet overtuigd”
“Avril Lavigne is dood”, kopt een Braziliaanse blogpost in 2011. Sindsdien heerst de hardnekkige complottheorie dat de Amerikaanse popster stierf in 2003 en vervangen werd door een dubbelganger. Avril (37) maakt nu zelf korte metten met de theorie op TikTok. -
Celebrities1
Adele praat voor het eerst over afgezegde concerten in Las Vegas: “Ik ga geen show geven omdat het moét”
Adele (34) heeft in een interview met ‘Desert Island Discs’ voor het eerst gepraat over de concerten in Las Vegas die ze in januari last minute afzegde. “De show was gewoon niet goed genoeg”, klinkt het in het interview. De zangeres had het verder ook nog over haar gewichtsverlies én haar wens om nog meer kinderen te krijgen. -
Jobat
Steeds meer jongeren combineren werken en leren: dit zijn je rechten en plichten
Straks studeren weer een pak leerlingen af. Dan is het kiezen: werken, nog een jaartje studeren of opteren voor beide. Elk jaar spreekt het meer en meer studenten aan om ook tijdens hun studie te werken. De combinatie oogt mooi, maar is niet zo evident. Jobat.be zet de aandachtspunten op een rij.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer