Bella Hadid open over mentale gezondheidsproblemen
CelebritiesBella Hadid (25) heeft in een interview met ‘Wall Street Journal Magazine’ voor het eerst wat meer verteld over haar mentale gezondheid van het afgelopen jaar. Het supermodel sprak over de “ondraaglijke en slopende” moeilijkheden die ze dagelijks moet ondergaan.
In het interview verklaart Hadid waarom ze “al twee jaar” geen persoonlijke stylist meer heeft gebruikt. Volgens haar voelde ze zich slecht over haar outfits en uiterlijk “mede veroorzaakt door de angst van paparazzi die voor mijn huis stonden te wachten”, gaf Hadid toe.
“In het afgelopen jaar was het voor mij echt belangrijk om te leren dat zelfs als mensen praten over mijn stijl of als ze het leuk vinden of niet, dat dat niets uitmaakt, want het is mijn stijl”, vertelde ze. “Als ik ‘s morgens het huis verlaat, denk ik nu: ‘Maakt dit me gelukkig? Voel ik me hier goed in en voel ik me comfortabel?’”
Het is niet de eerste keer dat het supermodel toont dat haar leven niet alleen glitter en glamour is. In november vorig jaar postte ze een reeks foto’s op Instagram waarop ze huilde. “Ik voelde me echt depressief en als mijn moeder of mijn dokter dan vroegen hoe het met me ging, dan stuurde ik ze een foto in plaats van te antwoorden”, vertelde ze. “Dat was het makkelijkste voor mij om te doen op dat moment, omdat ik nooit in staat was om uit te leggen hoe ik me voelde.”
(Lees verder onder de foto)
Op de vraag waarom ze dan net de foto’s met haar bijna 49 miljoen volgers deelde, is het model heel eerlijk. “Ik had ondraaglijke mentale en fysieke pijn, en ik wist niet waarom”, zei ze over de inspiratie achter de foto’s. “Toen ik ze postte, was het om ervoor te zorgen dat iedereen die zich zo voelde wist dat het oké was om zich ook zo te voelen.”
Hadid sluit het interview af met de bekentenis dat nu ze nog steeds goede en slechte dagen heeft, maar dat ze absoluut geen spijt heeft dat ze haar kwetsbare kant heeft gedeeld op sociale media: “Het geeft me een beter gevoel om te weten dat er zoveel mensen zijn die dezelfde dingen meemaken als ik”, zei ze. “Ik weet niet of dat is wat mensen willen zien op Instagram, en dat is prima. Ik hoef niet voor altijd op Instagram te zijn. Maar ik heb het gevoel dat het echt iets heeft teweeggebracht, en dat is wat belangrijk is voor mij.”
LEES OOK
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Mijnenergie
Welkomstkorting van 500 euro voor gas en stroom? Zo mispak je je niet aan de kleine lettertjes
-
PREMIUMCelebrities
Van ongelimiteerd zakgeld tot dure sponsorsdeals, kinderen van Hollywoodsterren vergaren nu al een fortuin
Je zal als kind maar het geluk hebben om een Hollywoodster als mama of papa te hebben. De zonen en dochters kunnen naar hartenlust genieten van hun luilekkere leventje in ongebreidelde luxe en grijpen elke kans om zelf beroemd te worden. Meer nog: sommigen verdienen nu al hun eigen fortuin en hebben al miljoenen op hun bankrekening staan. ‘TV Familie’ maakte een overzicht van de opvallendste rijkste meisjes van Hollywood, die allemaal toch erg verschillend zijn. -
Celebrities
Beyoncé neemt dochter Blue Ivy mee als danseres op het podium tijdens tour
Een hele verrassing tijdens de Renainessance-tour van Beyoncé, waarmee ze onlangs nog door Brussel reisde. Blue Ivy Carter, de 11-jarige dochter van de popdiva, verscheen samen met haar mama op het podium tijdens het concert in Parijs. -
-
PREMIUMCelebrities
“Ze reden 150 kilometer per uur waar je 70 mag”: 10 jaar geleden kwam ‘The Fast and the Furious’-ster Paul Walker om het leven
-
TV
STREAMINGTIP. ‘More Than This’: liefde in alle kleuren
Zin om de week in te zetten met een portie onvervalst tienerdrama? Dan bent u bij VRT MAX aan het juiste adres. Zij brengen met ‘More Than This’ een uitstekende Australische reeks in stelling, waarbij het gevoelsleven van vijf adolescenten centraal staat. -
PREMIUMCelebrities2
INTERVIEW. Johnny Depp blikt terug op proces met ex Amber Heard: “Plots besefte ik dat ik gecanceld werd”
De grootste controverse op het filmfestival van Cannes was de terugkeer van Johnny Depp (59) op de rode loper. In ‘Jeanne du Barry’ speelt hij zijn eerste filmrol na de juridische uitputtingsslag tussen hem en zijn ex Amber Heard (37). In een uitgebreid interview met ‘De Morgen’ blikt hij voor het eerst uitgebreid terug op het veelbesproken smaadproces en de gevolgen op z’n acteercarrière. “Ik ben nooit weggegaan. Ze belden mij gewoon niet meer.” -
Muziek6
Céline Dion annuleert volledige tournee, ook concerten in het Sportpaleis gaan niet langer door