'Babysitters' houden Justin Bieber op het goede pad
Justin Bieber is de laatste dagen goed bezig, hij heeft toch al zeker een week geen fratsen meer uitgehaald. Een buur van zijn villa in Beverly Hills heeft onthuld dat hij een New Yorkse firma heeft ingeschakeld die hem in de gaten houdt. Hij gaat dus nu nergens meer heen zonder een team van waakhonden en mentoren.
Delen per e-mail
Momenteel geniet de popster van een heerlijke tijd met zijn Selena Gomez, waar hij een knipperlichtrelatie mee heeft, in zijn thuisland Canada. Hij laat de hele wereld van zijn paardenritjes meegenieten via social media. Een buurman vertelde aan de showbizzsite RadarOnline dat de zogenaamde 'babysitters' van Bieber ervoor moeten zorgen dat hij zich aan de regels houdt.
Zijn buurman Bob Gade zegt dat hij zich momenteel erg goed gedraagt en dat Bieber zich nu vooral met sport bezig houdt. Het huis dat hij nu huurt, werd vroeger gehuurd door een fitnesstrainer. Dat is dus helemaal uitgerust met de beste toestellen. De huisbaas zegt dat hij er woont om het wat rustiger aan te doen en ervoor te zorgen dat hij zich niet meer in de nesten werkt. "Hij heeft zich al goed gedragen. Het is hier heel stil geweest. Justin loopt vaak alleen rond, zonder entourage of bodyguards", aldus buurman Bob.
Vorige maand werd Bieber veroordeeld tot een boete van 80.000 dollar, gemeenschapsdienst doen en een cursus zelfbeerhsen nadat hij het huis van een buurman besmeurde met eieren.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Justin Bieber opnieuw aangereden door paparazzo
Een paparazzo is gisteren met zijn auto op de Ferrari van Justin Bieber gebotst. Dat meldt X17. Niemand raakte gewond bij de botsing en op foto's is te zien dat de schade aan de bolide van Justin beperkt is. -
Justin Bieber overtreedt de wet tijdens zijn proeftijd
-
Samsung Galaxy S21 & S21 Ultra Review
-
-
Justin Bieber samen met Selena in Canada
-
Multimedia
Slechte wifi? Deze toestellen versterken je signaal tot in het kleinste kamertje
Je wifinetwerk is op zijn sterkst in de onmiddellijke buurt van je draadloze router. Hoe verder in de woning, hoe minder sterk je signaal vervolgens wordt. Als dat problematisch is, kan je het bereik uitbreiden met een wifi repeater. We bekeken enkele populaire modellen. -
Livios
Val jij voor de charme van een tiny house? Zoveel kost het je
Om een woning te kopen of te (ver)bouwen heb je al snel een grote som geld nodig waar je jaren voor afbetaalt. Dat verklaart de populariteit van meer alternatieve woonvormen, zoals tiny houses. Daarbij woon je op kleiner en met minder spullen, maar wel met meer financiële vrijheid. Hoeveel betaal je voor zo’n tiny house? Bouwsite Livios vroeg het aan Tiny House Belgium. -
PREMIUMCelebrities
Jacky Lafon verliest zus aan corona: “Eén keer is ze goed wakker geweest, toen haar dochter bij haar was”
Ze had gehoopt op goed nieuws uit Oostende, bij het begin van het nieuwe jaar. Na zoveel ellende in het coronajaar moest het wel beter zijn in 2021. Helaas is het voor Jacky Lafon helemaal anders uitgedraaid: kort na Nieuwjaar is haar zus Liliane op 75-jarige leeftijd overleden aan de gevolgen van Covid-19. In Primo doet Jacky het verhaal van de droevige strijd van Liliane, in de hoop dat door haar getuigenis sommige mensen de ernst van de situatie gaan inzien. ‘Nog te veel mensen wuiven deze crisis gewoon weg’, zucht ze.