Willy Sommers verandert zijn iconische nummerplaat: “We beginnen aan een nieuw hoofdstuk”
BVIconisch als Willy Sommers is in het Vlaamse muzieklandschap, zo iconisch is zijn wagen op de Vlaamse wegen. Met zijn gepersonaliseerde nummerplaat ‘WSOMMERS’ doorkruiste Willy de afgelopen drie jaar het hele land. Maar daar komt nu verandering in. Want Willy heeft een nieuwe wagen. Opvallend: die kreeg hij uit handen van Tanja Dexters.
Willy Sommers reed drie jaar lang rond met een Hyundai die als nummerplaat ‘WSOMMERS’ had. En daarmee kreeg de zanger heel wat aandacht. In ‘Vanity Plates’ vertelde hij ooit: “Overal waar ik kom nemen fans foto’s van mijn auto. Op de autostrade komen ze naast mij rijden om te zien of ik het ben. En als ik op een privéparking sta, kruipen ze onder een hek of afsluiting om toch maar met de nummerplaat op de foto te kunnen.”
Wegens het grote succes werd op Instagram zelfs een pagina gewijd aan het voortuig, genaamd ‘auto.willysommers’. Op de pagina kunnen zijn fans alle foto’s delen die ze van zijn wagen nemen. Zo nam Camille Dhont ooit een foto met de auto. Maar ook zijn parkeerplekje naast de Romeo’s werd ooit vastgelegd op camera.
(Lees verder onder de Instagrampost.)
Maar aan alle mooie liedjes komt een eind. En dan begint er - in Willy Sommers zijn geval - steeds een ander mooi liedje. Willy is namelijk een nieuwe overeenkomst aangegaan met garage Peeters uit Herentals. Dat vertelt zijn manager Ilia Beyers ons. De eigenaar van die garage is niemand minder dan Michaël Peeters, de vriend van Tanja Dexters. “Willy kent Tanja en heeft zo ook Michaël leren kennen. Toen ze elkaar spraken, heeft Michaël dan eens geopperd: ‘Als je ooit nog eens een nieuwe wagen nodig hebt, willen we dat graag sponsoren.’”
En zo gezegd, zo gedaan. Want voortaan rijdt Willy rond met de nummerplaat ‘SOMMERS’ in de plaats van ‘WSOMMERS’. Waarom de plaat veranderd is? “De garage vraagt een nummerplaat aan en de nieuwe garage kon niet dezelfde aanvragen, aangezien die dus al bestond”, legt manager Beyers uit. Maar niet getreurd, want de Instagrampagina blijft gewoon bestaan.
Bekijk hier de nieuwe wagen van Willy:
LEES OOK
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
1
“Kans dat het misliep, was heel groot”: Cast ‘Red Star Line’ reageert vlak na première-voorstelling
Zondagmiddag werd de première van de nieuwe spektakelmusical ‘Red Star Line’ gespeeld in het Studio 100 Pop-Up Theater. Showbits-reporter Senne was erbij en kon de cast vlak na de voorstelling vragen naar hun eerste reactie. -
BV25
KIJK. Frank Deboosere krijgt minutenlang applaus van honderden collega’s, weerman is zichtbaar overdonderd
Weerman Frank Deboosere heeft afscheid genomen van zijn job als weerman voor de VRT. Na zijn laatste weerbericht werd hij opgewacht door honderden collega’s. Die vormden een erehaag in het gebouw van de openbare omroep. De weerman was zichtbaar overdonderd door alle hulde die hij kreeg. -
Muziek
“Dit had ik echt niet verwacht”, Karen Damen kondigt derde show aan
Karen Damen kondigt een derde voorstelling aan van haar soloshow ‘De eerste keer’. Op zaterdag 16 maart 2024 staat ze daarmee op de planken van het Kursaal in Oostende. -
-
PREMIUMBV
Johan Verstreken over mishandeling in z'n tienerjaren: “Hij werd heel agressief eens hij gedronken had”
“Je wenst niemand dood, maar toen mijn vader stierf, voelde dat als een opluchting voor mijn moeder en mij.” Het boek is hard. Net als zijn jeugd. In ‘Over leven na ... kindermishandeling’ - een boek van Valerie Van Peel, Meredith Van Overloop, Anna Defossez en Peter Adriaenssens - vertelt voormalig VRT-coryfee Johan Verstreken (59) openlijk over zijn tienerjaren. De klappen van zijn vader, de machteloosheid van zijn moeder en de wonden die nooit nog worden geheeld. “Je kropt dingen op, je schaamt je, maar ooit moet het eruit.” -
BV
Zoon Tine Embrechts zet studies on hold voor carrière: “Thuis lange gesprekken over gehad”
Het gaat hard voor Luis Oscar (19). Na zijn collab met Laura Tesoro heeft Oscar, beter bekend als OSKI, opnieuw een eigen single, ‘Insecure’, op de markt gebracht. Inmiddels is de oudste zoon van Tine Embrechts (47) ook gestopt met studeren. “Het is héél snel, héél druk geworden.” -
Vergeet de minitas: XL-totebags zijn deze lente de grootste trend
Berg die minitassen voorgoed op en laat je innerlijke Mary Poppins stralen met een praktische én stijlvolle XL-tas. De big shopper maakt dit voorjaar eindelijk haar grote comeback. -
Spaargids.be
2,90 procent rente op je spaarcenten? Hier wordt het sinds 1 maart geboden, op een gratis rekening bovendien
Wie zijn spaargeld op een e-DEPO bij de Deposito- en Consignatiekas van de Belgische Staat heeft staan, krijgt daar tijdens de maand maart een mooie rente voor. Spaargids.be licht de precieze cijfers en voorwaarden toe.