Fortuna Düsseldorf
FOR
![]() |
0
|
EINDE
|
1
|
Borussia Dortmund
BVB
![]() |
||||||
|
|
Haaland schenkt Dortmund in slotseconden zege, T.Hazard en Witsel vroegtijdig naar de kant
Wéér Erling Braut Haaland. In de absolute slotseconden schonk hij Dortmund de zege tegen laagvlieger Fortuna Düsseldorf. 0-1. Door de zege kon Bayern München tegen Borussia Mönchengladbach nog niet op zoek gaan naar een 30ste landstitel. Bayern won wel met 2-1.
Delen per e-mail
De eerste helft had weinig om het lijf. Düsseldorf verdedigde, Dortmund zocht hopeloos naar een gaatje. Hakimi tekende voor de beste kans voor rust, maar oog in oog met Kastenmeier schoot hij recht op de Düsseldorf-doelman. Op een pass van diepste man Hazard leverde Brandt even nadien een flauw schotje af. 0-0 halfweg.
Weinig beterschap voor de bezoekers na rust. Düsseldorf deed zelfs mee: Thommy knalde pal op de vuisten van Bürki. Op het uur greep Favre in, het was Witsel die plaats ruimde voor Haaland. En dat leek meteen te lonen. Bürki ging op een schot van Sobottka vliegensvlug tegen de grond, op de counter schoot Guerreiro na een vlotte combinatie tussen Hazard en Haaland in één tijd raak. Het feestje was echter van korte duur. De VAR zag hands bij Guerreiro. Streng zo lijkt, maar het bleef 0-0.
Nadien ontsnapte Dortmund tweemaal, telkens met Skryzbski in een hoofdrol. De invaller schoot twee keer tegen het aluminium. Dortmund leek zo af te stevenen op een 0-0-draw, maar in de slotseconden was Haaland daar plots. Hij kopte het leer in minuut 95 piekfijn tegen de touwen. In extremis de zege: 0-1. En dan mag er al eens gejuicht worden, ook in de dug-out. Zó hard zelfs dat coach Lucien Favre er een kwetsure aan overhield. Hij greep na het enthousiasme naar de kuit. Opvallend: het is niet de eerste keer dat Favre een pijntje voelt na een goal. Zeven maanden geleden tastte Favre ook al naar de hamstrings toen Julian Brandt in het DFB Pokal-duel tegen Borussia Mönchengladbach voor een totale ommekeer zorgde.
De zege van Dortmund betekende ook: nog geen titel voor Bayern München. Enkel bij een nederlaag van de geelhemden konden zij mits winst tegen Mönchengladbach hun achtste landstitel op rij vieren.
De wedstrijd van Haaland
Lees ook:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Bundesliga Thomas Meunier vindt maar moeizaam zijn weg bij Dortmund: “Hij dreigt een flop te worden”
Die Gelbe Wand sloot Axel Witsel en Thorgan Hazard snel in de armen, maar van de capaciteiten van Thomas Meunier zijn ze in Dortmund nog niet overtuigd. De Rode Duivel die deze zomer transfervrij van PSG overkwam, liet tot dusver een povere indruk na. De Duitse media sparen hem niet en namen hem deze week onder vuur. -
Geen zin in een huis dat naar frietvet ruikt? Dit kan je allemaal doen met een airfryer
De airfryer is in steeds meer keukens te vinden. De naam doet vermoeden dat je er enkel mee kan frituren, maar niets is minder waar. Je kan er heel wat verschillende bereidingen mee maken. We leggen je graag uit wat de mogelijkheden zijn. -
Buitenlands voetbal Kolasinac keert op huurbasis terug naar Schalke 04
De Bosnische verdediger Sead Kolasinac (27) wordt door Arsenal tot het einde van het seizoen uitgeleend aan Schalke 04. Dat hebben beide clubs bekendgemaakt. -
-
PREMIUM
Bundesliga Wie is Youssoufa Moukoko, wonderkind dat begon te voetballen op turnpantoffels en intussen een recordsalaris opstrijkt?
-
Sparen Geplande reis afzeggen door coronacrisis? Deze regels hanteren de verzekeraars
Betaalt de reisverzekering u terug als u door het coronavirus langer in het buitenland moet blijven? Wat met de verzekering als u thuis een ongeval krijgt, terwijl u aan het werk bent? En komt de hospitalisatiepolis tussen als u het virus oploopt en in het ziekenhuis belandt? Spaargids.be overloopt de huidige regels*. -
Bundesliga Dortmund met Witsel maar zonder Hazard verspeelt punten tegen Frankfurt
Puntenverlies voor Borussia Dortmund in de Bundesliga. Met Axel Witsel een hele wedstrijd tussen de lijnen en Thorgan Hazard die niet van de bank kwam geraakten ‘die Borussen’ tegen Eintracht Frankfurt niet verder dan een 1-1-draw. -
PREMIUM
Bundesliga Orel Mangala (22) meest waardevolle speler van de Tweede Bundesliga: “Tonen dat ik klaar ben voor Rode Duivels”
Terwijl Werder Bremen gisteren nog aan het strijden was voor het behoud in de Bundesliga, genoot Orel Mangala al volop van de promotie met Stuttgart. Op z’n 22ste is de belofte-international de meest waardevolle speler van de 2. Bundesliga.
0 reacties