Twitter
Volledig scherm
© Twitter

Batshuayi trekt, met Rode Duivels in achterhoofd, naar Borussia Dortmund: "Er is een WK in de zomer"

TransfertalkHet is dan toch zover: Michy Batshuayi zal tot het einde van het seizoen voor Borussia Dortmund spelen. De Duitse topclub huurt de Belgische spits van Chelsea voor de rest van het seizoen.

0 reacties

  1. TRANSFERSOAPS. Hoe Schalke de opmars van Mpenza fnuikte: “Als ik tien jaar later was geboren, had ik misschien bij Real of Barça kunnen zitten...”
    PREMIUM
    Voetbal
    14

    TRANSFER­SOAPS. Hoe Schalke de opmars van Mpenza fnuikte: “Als ik tien jaar later was geboren, had ik misschien bij Real of Barça kunnen zitten...”

    Als het van Arsène Wenger had afgehangen, dan had Émile Mpenza ooit voor Arsenal gevoetbald. Hij zat zelfs bij hem aan tafel. Ook Juventus wilde de Rode Duivel. Maar Schalke 04 gokte en uiteindelijk won niemand. Hoe een exorbitante vraagprijs ervoor zorgde dat de opmars van Mpenza gefnuikt werd, bespreken we in aflevering twee van onze reeks “transferdeals die álles hadden kunnen veranderen”. Mpenza blikt terug: “Ik had één van de Invincibles kunnen zijn.”