Photo News
Volledig scherm
© Photo News

Witsel bezwijkt voor Chinees monsterbod van 20 miljoen euro per jaar: "Was moeilijke keuze"

UpdateAxel Witsel is de eerste Rode Duivel die in China gaat voetballen, zo is ons bevestigd. De 27-jarige middenvelder bereikte een akkoord voor 3 seizoenen met de kersverse eersteklasser Tianjin Quanjian, waar hij per seizoen 20 miljoen euro kan verdienen. Witsel loopt nu wel het risico zijn plaats bij de Rode Duivels te verliezen.

  1. Tomas en Arne toveren oud vrachtschip om tot unieke vakantiewoning: “Met een waterpas ben je hier niets”
    Livios

    Tomas en Arne toveren oud vracht­schip om tot unieke vakantiewo­ning: “Met een waterpas ben je hier niets”

    Woonboten winnen steeds meer aan populariteit in Vlaanderen, en dat merk je aan ook aan het aantal gegadigden op de wachtlijsten voor een ligplaats. Daarom besluit Vlaams mobiliteitsminister Lydia Peeters (Open Vld) extra aanlegplaatsen te voorzien. Ook twintigers Tomas en Arne uit Gent vielen voor de charme van een oude steenkoolboot. Na een grondige renovatie delen ze fier het resultaat met bouwsite Livios.
  1. “Homoseksualiteit is gevaarlijke ideologie”: analist en gewezen Egyptisch international bekritiseert Premier League
    Play
    Premier League
    8

    “Homoseksu­a­li­teit is gevaarlij­ke ideologie”: analist en gewezen Egyptisch internatio­nal bekriti­seert Premier League

    In de studio van beIN Sports bleef het muisstil toen de Egyptenaar Mohamed Aboutrika (43) verkondigde dat homoseksualiteit “een gevaarlijke ideologie” is, online krijgt de gewezen voetballer er wel zwaar van langs. De ex-speler, goed voor 100 A-caps met Egypte en in 2008 verkozen tot ‘Afrikaans Voetballer van het Jaar’ voor de BBC, pleitte ervoor een door de Premier League gepromote regenboogcampagne voor de LGBTQ+-gemeenschap (lesbian, gay, bisexual, transgender en queer) te boycotten.