Slachtoffer van steekpartij legt beslag op riante villa van Oranje-international Quincy Promes
Buitenlands voetbalHet slachtoffer van de steekpartij waarvan Quincy Promes verdacht wordt, heeft beslag laten leggen op de villa van de Nederlandse voetballer. Dat bevestigt de advocaat van de neergestoken man. Het gaat om een stulpje met een totale waarde van 1,8 miljoen euro, weet De Telegraaf.
Delen per e-mail
De villa in Utrecht heeft een waarde van 1,2 miljoen euro en heeft een bijgebouw dat geschat wordt op 600.000 euro.
Het slachtoffer, een neef van Promes, was in juli uitgenodigd op een feest van de voetballer in diens bedrijfspand in Abcoude. “Aan het eind van de avond werd mijn cliënt zonder aanleiding neergestoken”, liet advocaat Yehudi Moszkowicz eerder weten. Zijn cliënt werd onder zijn knie gestoken met een mes, daarbij werd een van zijn pezen doorkliefd, zo bleek nadat andere aanwezigen tussenbeide waren gekomen.
“Hij had geen idee wat de aanleiding was”, zegt de raadsman op het verhaal dat Promes zijn cliënt er van zou hebben beschuldigd geld gestolen te hebben van een familielid. Er werd geen aangifte gedaan. “Omwille van de persoon om wie het ging en de wijze waarop dit zijn carrière kon beïnvloeden is gekozen voor een cilvielrechtelijke aansprakelijkheidsprocedure. Daar was contact over met zijn advocaat.”
Arrestatie
Promes werd in december gearresteerd en zat zelfs een paar dagen in de cel. Hij is nog steeds verdachte en heeft het daar moeilijk mee. “Al die mediaberichten en negativiteit om mij heen. Daar ben ik erg van geschrokken”, vertelde hij vorige week, vlak na zijn vertrek bij Ajax. “Maar de waarheid zal boven water komen. Ik zag dat men zijn oordeel al klaar had. Onterecht. Daar had ik moeite mee.”
Een vertrek van Promes naar Rusland staat volgens het Nederlandse Openbaar Ministerie het onderzoek en eventuele vervolging niet in de weg. Hij moet zich wel beschikbaar houden voor verhoor, maar dat kan ook via videostream. Spartak betaalt onlangs maximaal 11 miljoen euro voor de 47-voudige international.
Op mishandeling met zwaar lichamelijk letsel tot gevolg staat maximaal vier jaar gevangenisstraf. De advocaat van Promes is onbereikbaar voor commentaar.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Hoe een smartwatch je kan helpen om fit te blijven
Wil jij ook wat meer sporten? Of je nu jong of minder jong bent, sportief of (nog) niet: een smartwatch is sowieso een handig hulpmiddel om bij te houden hoeveel kilometer je dagelijks aflegt en hoeveel calorieën je verbrandt. We geven een overzicht van de belangrijkste gezondheidsvoordelen. -
La Liga
Cala ontkent racistische uitlating aan adres Diakhaby: “Ik weet niet of Diakhaby het verzonnen heeft, of het verkeerd geïnterpreteerd heeft”
De Spaanse competitiematch van zondagavond tussen Cadiz en Valencia is een kwartier gestaakt geweest. De reden: een vermeende racistische uitspraak van Eibar-speler Cala aan het adres van Valencia-verdediger Diakhaby. Zowel Diakhaby als Cala reageerden vandaag op het voorval. -
PREMIUMChampions League1
De hete zomer van Mbappé: Frans wonderkind op jacht naar nóg meer prijzen en... een recordtransfer?
-
-
Voetbal
Van Haaland over Messi tot Neymar: allemaal rekenden ze op hun vader als het om de knikkers ging. Of hun vaders op hen
Kevin De Bruyne deed de onderhandelingen over zijn nieuw contract grotendeels zelf, vader Herwig fungeerde als eerste hulplijn. ‘KDB’ is daarmee lang niet de eerste topvoetballer die rekent op z’n pa. Van Haaland over Messi en Courtois tot Neymar, allemaal vertrouwden of vertrouwen ze al op hun vader om hun belangen te behartigen. Meteen wordt ook duidelijk: de lijn tussen de bestwil van de zoon óf die van papa zelf, is soms flinterdun. -
La Liga15
Hazard traint weer voluit mee bij Real, maar zit nog niet in selectie - Zidane: “Eden moet rustig blijven”
-
Livios12
5 gouden tips voor wie gaat snoeien
De lente is de periode bij uitstek om heel wat tuinplanten bij te snoeien. Maar hoe pak je dit best aan? En welke planten en struiken laat je best nog ongemoeid? Bouwsite Livios geeft je deze gouden tips! -
Multimedia
Begint je laptop vaak te blazen? Dit kan je eraan doen
Een laptop die gloeiend heet wordt of middenin een call begint te blazen is geen pretje. Onze techredacteur legt uit wat je daartegen kan doen en tipt enkele laptopkoelers.
1 reactie
Rudy Jacobs