Corona kent geen genade: Alisson kan door reisrestricties niet naar Brazilië voor begrafenis van zijn vader
Buitenlands voetbalArme Alisson Becker. De Liverpool-doelman kan door de reisrestricties de uitvaart van zijn vader niet bijwonen. Die verdronk woensdag in een meer nabij zijn vakantiehuis in Brazilië.
Delen per e-mail
Alisson heeft gisteren nog van alles geprobeerd, maar moest zich er uiteindelijk bij neerleggen dat het op dit moment niet mogelijk is om naar Brazilië af te reizen. Op de reisrestricties vanuit het Verenigd Koninkrijk kon geen uitzondering worden gemaakt en bovendien is Natalia, de vrouw van Alisson, al 28 weken zwanger. Met pijn in zijn hart heeft Alisson dus te horen gekregen dat hij niet bij de uitvaart van zijn vader kan zijn. Zijn 34-jarige broer Muriel, keeper van de Braziliaanse topclub Fluminense uit Rio de Janeiro, kan wel afreizen naar het zuiden van Brazilië.
José Agostinho Becker, zelf ook oud-doelman en vader van Liverpool-keeper Alisson en Fluminense-sluitpost Muriel, kwam woensdag op tragische wijze om het leven. Hij verdronk na een duik in een meertje in de buurt van zijn huis in het zuiden van Brazilië. Hij werd slechts 57 jaar.
Het lichaam van Becker werd woensdag gevonden nadat hij enkele uren eerder als vermist was opgegeven. Volgens de eerste politierapporten is de vader van Alisson en Muriel bij een zwemtochtje het slachtoffer geworden van een noodlottig ongeluk. Politieman Doroteo Machado Filho zei tegen persbureau Reuters dat er geen sprake was van een misdrijf.
Eerder deze maand moest Liverpool-coach Jürgen Klopp al de uitvaart van zijn moeder Elisabeth, die 81 jaar oud werd, missen. Ook hij mocht niet vanuit Engeland naar Duitsland reizen. Liverpool speelde vorige week dinsdag nog wel tegen een Duitse club (RB Leipzig) in de Champions League, maar die wedstrijd werd gespeeld in de Puskás Aréna in Boedapest.
Liverpool, dat de laatste weken slecht presteert in de Premier League, speelt zondag (20.15 uur) de uitwedstrijd bij hekkensluiter Sheffield United. Komende donderdag komt Chelsea op bezoek op Anfield, waar Liverpool al vier keer op rij verloor. Het is nog niet bekend of Alisson in die wedstrijden zal gaan keepen. Op social media werd hij gisteren overladen met steunbetuigingen, waar hij zijn volgers voor bedankte via Instagram.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Premier League
Batshuayi knipoogt richting kritische coach na goal: “Hopelijk helpt dit, baas”
Een antwoord met de voeten én op Twitter. Na z’n belangrijke goal van afgelopen weekend, kon Rode Duivel Michy Batshuayi het niet laten om z’n coach Roy Hodgson ook via social media even van repliek te dienen. In z’n gekende stijl: flegmatiek. -
Hoe een smartwatch je kan helpen om fit te blijven
Wil jij ook wat meer sporten? Of je nu jong of minder jong bent, sportief of (nog) niet: een smartwatch is sowieso een handig hulpmiddel om bij te houden hoeveel kilometer je dagelijks aflegt en hoeveel calorieën je verbrandt. We geven een overzicht van de belangrijkste gezondheidsvoordelen. -
HLN Drive
Deze auto’s hebben tweedehands de hoogste waarde
Een nieuwe wagen uitkiezen, doe je aan de hand van heel wat parameters. Eentje die af en toe vergeten wordt: de restwaarde van je auto, het bedrag dat je wagen zal opleveren als je hem op de tweedehandsmarkt verkoopt. Maar welke tweedehands auto’s hebben de hoogste restwaarde. HLN Drive zocht het voor je uit. -
-
Met deze metallic tassen steel je deze lente de show
De metallic handtas is ongetwijfeld een van dé fashion statements van dit seizoen. Oorspronkelijk waren deze glimmende eyecatchers bedoeld om een beetje glamour toe te voegen aan je party-outfit, maar nu brengen ze het feestgevoel naar de straatmode. Ninashop.be zet de mooiste exemplaren op een rij. -
La Liga4
En plots leek Messi geen 33 maar 53 jaar: Madrileense stortbui laat ‘Vlo’ bibberen van de kou
Een epische El Clásico gisteravond, nog wat meer dankzij de stortbui die vooral na de pauze Reals trainingscomplex Valdebebas teisterde. Dat heeft Leo Messi geweten. De beelden van een bibberende en onderkoelde Argentijn zijn sprekend. -
Time-Out1
José Mourinho onderbreekt persconferentie om zijn medeleven te betuigen met koninklijke familie
Opvallend moment op de persconferentie van José Mourinho in de aanloop naar Tottenham - Manchester United van zondag. De Spurscoach vernam er het overlijden van prins Philip en trok meteen de tijd uit om uitgebreid zijn medeleven te betuigen aan de Britse koninklijke familie. -
PREMIUMSerie A
Enkel wachten op de kroning van Lukaku I: waren andere Rode Duivels ooit zo belangrijk in een titelstrijd?
0 reacties