Voor zesde keer menselijke resten opgedoken in waterreservoir in VS
Lake Mead, een stuwmeer in het westen van de Verenigde Staten, legt - door de aanhoudende droogte en een zakkend waterpeil - steeds meer geheimen bloot. Zo is het al de zesde keer dat er menselijke resten worden aangetroffen in het stuwmeer.
De afgelopen maanden zijn er - door het dalende waterpeil - al verschillende zaken opgedoken in Lake Mead: een gezonken schip uit de Tweede Wereldoorlog, een neergestort vliegtuig, maar ook menselijke resten. Reeds voor de zesde keer werden er nieuwe skeletresten gevonden.
Voorlopig is het nog onduidelijk of alle resten tot dezelfde persoon behoren, of het om meerdere personen gaat. Verder vermoeden onderzoekers niet dat het om kwaad opzet gaat.
Maffiamoord
Eerder dit jaar troffen schippers een verroest vat aan met daarin menselijke resten (bekijk ook de beelden hieronder). Uit onderzoek is intussen gebleken dat het om een man ging die midden jaren 70 of begin de jaren 80 was doodgeschoten. Met de duidelijke signatuur van maffiamoord. Zijn lichaam is daarna vermoedelijk gedumpt in Lake Mead. Een tweede lichaam bleek een 42-jarige man te zijn die in 2002 was verdronken.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Trump-aanhanger McDaniel blijft aan als voorzitter Republikeinse Partij VS
Ronna McDaniel is herkozen als voorzitter van de Amerikaanse Republikeinse partij, meldt The Washington Post. Ondanks magere verkiezingsresultaten mag de 49-jarige politica de partij van oud-president Donald Trump voor een vierde tweejarige termijn leiden. -
Studentverpleger “die terreuraanval plande” betrapt met bom voor Brits ziekenhuis
Een Britse student verpleegkunde is vandaag voor de rechtbank verschenen nadat hij vorige week werd betrapt met een zelfgemaakte bom aan een ziekenhuis in de Noord-Engelse stad Leeds. De 27-jarige Mohammad Farooq zou van plan zijn geweest om een terreuraanval op de Britse luchtmacht te plegen. -
HLN Shop
Zit je knikkebollend aan je bureau? Deze drie gadgets geven je instant energie
Zit je vaak knikkebollend aan je bureau? Kunnen je energielevels een serieuze boost gebruiken, zeker tijdens deze korte, donkere dagen? Je bent niet alleen. HLN Shop ging op zoek naar drie hulpmiddelen die je energieker door het leven helpen... dankzij licht. -
-
40
Nieuwe munt, andere tijdzone en onderdrukking: dit is Rusland van plan met de bezette gebieden in Oekraïne
-
Dalend waterpeil legt vat met menselijke resten bloot in VS: “Door droogte zullen we nog meer gedumpte lijken terugvinden”
Het almaar dalende waterpeil heeft vorig weekend tot een lugubere vondst in Lake Mead, bij de bekende Hoover Dam, geleid. Op de modderige oever bleef een vat steken, met daarin menselijke resten. De politie verwacht dat er door de immense droogte nog meer lichamen zullen komen bovendrijven in het grootste kunstmatige meer van de Verenigde Staten. -
Italiaanse premier naar Libië voor grote gasdeal
De Italiaanse premier Giorgia Meloni is zaterdag naar de Libische hoofdstad Tripoli gevlogen, waar ze naar verwachting een grote gasovereenkomst zal sluiten om de energievoorziening van Europa te verbeteren. -
Spaargids.be
Tot 2,55% rente op een termijnrekening: een goede beslissing? Of kies je toch beter voor een spaarrekening?
De rentevoeten zijn de voorbije weken aanzienlijk gestegen. Is het dan interessant om nu al een termijnrekening te openen? Of blijf je je geld nog altijd beter op een spaarrekening parkeren? Spaargids.be geeft advies.