De 10-jarige Hebe is vanmorgen begraven in Vught.
Volledig scherm
De 10-jarige Hebe is vanmorgen begraven in Vught. © ANP

Verongelukt Nederlands meisje Hebe (10) begraven in Vught

In het Nederlandse Vught is vanmorgen de 10-jarige Hebe begraven. Het meisje met een beperking kwam vorige week samen met haar begeleidster Sanne (26) om het leven in een auto-ongeluk. Voor de uitvaart van het kind werd een inzamelactie gehouden door vrienden van Hebes ouders. Zij zijn zelfstandigen en kunnen voorlopig niet werken, waardoor ze ook geen inkomsten hebben. De actie leverde in totaal 48.917 euro op.

  1. Tweestrijd bij Red Bull? Of toch die gouwe ouwe Alonso? Bewijs dat jij dé racekenner bent en registreer je team nu voor de Gouden Formule 1
    Gouden Formule 1
    7

    Tweestrijd bij Red Bull? Of toch die gouwe ouwe Alonso? Bewijs dat jij dé racekenner bent en registreer je team nu voor de Gouden Formule 1

    De eerste twee GP’s van het nieuwe F1-seizoen zitten er intussen al even op. En zo ook de eerste speeldag van de Gouden Formule 1. Betekent dit dat jij te laat bent om jouw droomteam nog in te schrijven? Neen hoor, helemaal niet: ga aan de slag voor de volgende GP in Australië (en de rest van het seizoen) en scoor nog steeds prachtige prijzen.