Terminaal jongetje (9) beloofde te blijven leven tot zijn zusje geboren was. Hij haalde het maar net
De 9-jarige Bailey Cooper vocht net lang genoeg tegen kanker, zodat hij zijn zusje Millie kon ontmoeten. Tegen zijn ouders zei hij dat ze maar twintig minuutjes mochten wenen, omdat ze goed moesten zorgen voor zijn broertje en pasgeboren zusje. Amper enkele weken later stierf Bailey.
Bailey Cooper uit het Engelse Bristol vocht een jaar en drie maanden tegen non-Hodgkinlymfoom, een vorm van lymfenklierkanker. Hoewel hij terminaal was wou hij de geboorte van zijn nieuwe zusje absoluut niet missen. Hij besloot te blijven vechten tot Millie geboren was.
In november beviel Bailey’s moeder Rachel (28) van Millie. Op foto’s is te zien hoe Bailey het baby’tje in zijn armen houdt. “We hadden niet gedacht dat hij het zo lang zou volhouden, maar hij was vastberaden om te blijven leven tot de geboorte”, vertelt Rachel. “Hij deed alles wat een oudere broer doet: hij knuffelde haar, ververste haar luier en zong voor haar.”
Ook de dokters dachten dat Millie’s geboorte te laat zou komen voor Bailey. Ze kregen ongelijk, maar veel heeft het niet gescheeld. Net na de geboorte ging het snel bergaf.
Cadeautjes voor broertje
Hoewel hij kerst wellicht niet zou halen, moedigde zijn ouders hem toch aan een wenslijst te maken. Maar op die lijst stonden vooral ideeën voor cadeautjes voor zijn kleine broer Riley (6). Daarnaast had Bailey ook al zijn volledige begrafenis uitgedacht: alle gasten moesten verkleed zijn als superheld.
Op het laatste familiefeestje nam Bailey afscheid van al zijn geliefden. Tegen zijn ouders zei hij dat ze maar twintig minuutjes mochten huilen, omdat ze moesten zorgen voor Riley en Millie. En toen zijn oma zei dat ze zijn plaats wou innemen, zei hij dat dat heel egoïstisch van haar was: “Je hebt kleinkinderen om voor te zorgen”, zei Bailey.
Op kerstavond stierf Bailey, omringd door zijn familie. “Bailey is vredig gestorven”, vertelt Rachel.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Nonchalant en een beetje vintage: topmodel Bella Hadid (26) zweert bij dit type handtas
-
Update
Oekraïne: “Rusland wil kernongeval veinzen in Zaporizja”
Volgens Oekraïense inlichtingen bereiden de Russische bezetters van de kerncentrale van Zaporizja een “grootschalige provocatie” voor. Ze zouden een ongeluk in de kerncentrale willen simuleren. Dat meldde de Oekraïense regering vrijdag op haar website. Zaterdagochtend tegen vijf uur Belgische tijd is die voorspelling echter nog niet uitgekomen. -
Mijntelco
Populaire smartphonedeals onder de loep: interessant of te mooi om waar te zijn?
Om de zoveel tijd pakken telecomoperatoren ermee uit op hun website: interessant ogende smartphonedeals. De nieuwste smartphone van Apple of Samsung tegen een zeer voordelige prijs, in ruil voor een abonnement bij een provider: het doet heel wat klanten overstag gaan. Maar zijn die deals ook voordelig? En zo nee, zijn er dan totaal geen zaakjes te doen? Mijntelco.be pluist het uit. -
-
Reddingsdiensten zoeken man die van cruiseschip viel in Florida
-
KIJK. Zuster Wilhelmina is al 4 jaar dood, maar haar lichaam blijkt na opgraving intact: duizenden bedevaarders willen 'mirakelnon' zien
Duizenden bezoekers vanuit de hele VS hopen een glimp op te vangen van zuster Wilhelmina Lancaster. Zij overleed in 2019 op 95-jarige leeftijd en werd dit jaar opgegraven. Opvallend: haar lichaam was nog zo goed als volledig intact. Sommigen spreken van een mirakel en daarom zal zuster Wilhelmina in een glazen kast worden geplaatst zodat bedevaarders het lichaam kunnen bezoeken. -
Rusland deelt 1,5 miljoen paspoorten uit in bezette gebieden in Oekraïne
Rusland heeft al 1,5 miljoen paspoorten uitgereikt aan inwoners van bezette gebieden in Oekraïne. Dat heeft de Russische eerste minister Michail Misjoestin meegedeeld. Het uitdelen van Russische paspoorten wordt beschouwd als een strategie van Moskou om die gebieden steviger in zijn greep te krijgen. -
Spaargids.be
Oordoppen op maat: welke korting krijg je via het ziekenfonds?
16 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerJuan Nogales
Kristof Keysabyl
Maria De Decker
Jos Vaneerdewegh
Pieter Bossuyt