Sneakers in plaats van hakken: M&M-personages krijgen een nieuwe look
De zes personages van M&M’s krijgen een nieuwe look. Ook het logo krijgt een lichte aanpassing. “Het doel is om de karakters actueel en representatiever te maken voor de consument”, zegt Mars Wrigley, eigenaar van M&M’s.
De grootste veranderingen lijken te zijn voor de twee vrouwelijke M&M’s, de groene en bruine. De twee karakters hebben nieuwe schoenen gekregen. Zo draagt Green voortaan sneakers in plaats van botjes met hakken en draagt Brown iets lagere hakken.
Mars Wrigley, eigenaar van M&M’s, probeert op die manier vooral de vrouwelijke personages ‘actueel’ en ‘representatiever voor de consument’ te maken.
Een paar vrouwelijke personages toevoegen om de verhouding (twee vrouwelijke personages tegenover vier mannelijke personages) in evenwicht te brengen, zou zorgen voor implicaties voor het product zelf. “Dat zou ook meteen betekenen dat er nieuwe permanente kleuren aan het assortiment moeten toegevoegd worden. De oplossing was dus om Green en Brown een promotie te geven. Ze zullen prominenter in advertenties worden geplaatst, met als doel zorgen voor een beetje meer genderevenwicht”, zegt Anton Vincent, voorzitter van Mars Wrigley North America.
Andere aanpassingen
Ook bij de andere personages zijn er subtiele aanpassingen in hun schoeisel. Zo hebben Red en Yellow nu veters gekregen en zijn de veters van Orange vastgebonden.
Naast de personages, heeft M&M’s ook een kleine wijziging aan het logo gemaakt. Het logo, dat voorheen diagonaal werd getoond, wordt nu recht geplaatst. Op die manier wordt de ampersand benadrukt.
M&M’s gebruikt deze veranderingen om te proberen hun merkidentiteit kenbaar te maken aan klanten, die zich steeds meer aangetrokken voelen tot merken die volgens hen overeenkomen met hun eigen waarden. “Het geeft ons een goed platform om te praten over het hele idee rond erbij horen”, zegt Vincent.
Het bedrijf legt ook meer “focus op de personages in relatie tot het totale merk, en bouwt vervolgens een platform voor onszelf om dit idee te kunnen verdedigen en erover te praten”, voegt hij eraan toe.
De wijzigingen zullen dit jaar worden opgenomen in de verpakkingen van M&M’s en ander marketingmateriaal.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Macron roept Erdogan op "soevereine keuze" van Finland en Zweden te respecteren
De Franse president Emmanuel Macron heeft donderdag zijn Turkse tegenhanger Recep Tayyip Erdogan opgeroepen om de "soevereine keuze" van Finland en Zweden om toe te treden tot de NAVO te respecteren. Hij hoopt dat er snel een oplossing gevonden wordt om het Turkse veto weg te nemen. -
Cholera eist 140 mensenlevens in zeven maanden in Kameroen
Sinds oktober zijn in Kameroen al 140 mensen overleden aan cholera. Meer dan 7.000 mensen raakten besmet bij de uitbraak van de ziekte, zo meldt de premier van Kameroen, Joseph Dion Ngute, woensdag. -
Artsen zonder Grenzen biedt excuses aan voor foto van verkracht meisje
Na hevige kritiek verwijderde ngo Artsen zonder Grenzen maandag foto’s van haar website uit een fotoreportage over ontheemde vrouwen in de provincie Ituri in de Democratische Republiek Congo. Op de beelden stond onder andere een 16-jarig meisje dat verzorgd werd in een centrum van AzG nadat ze verkracht was door drie gewapende mannen. Het kind was herkenbaar en bovendien werd ook haar voornaam vermeld. -
-
HLN Shop
Je tuin omtoveren tot een wellness? Zo ga je te werk
Wil je 100% relaxen zonder eerst de ellende van vliegveld, uitvoerige incheckprocedure of lange autorit te moeten verduren? Tover je eigen tuin dan om tot een wellnesszone en scoor een instant vakantiegevoel bij het opengooien van je terrasdeur. HLN Shop lijst op wat je daarbij kan helpen. -
Ninashop.be
De eeuwige topper: met deze cognac handtassen ben je altijd stijlvol
Op zoek naar een nieuwe lievelingstas? Een cognackleurig exemplaar weet ieder fashionistahart te bekoren. Met deze 3 tips van Ninashop.be maak je gegarandeerd de juiste keuze. -
PREMIUMSchellebelle
RECONSTRUCTIE. De Schellebellemoord, met peetvader Prosper als meesterbrein: “De enige vijand die Eddy had, was zijn papa zelf”
-
Twee jaar na dood George Floyd: strengere regels voor federale politie VS
Twee jaar na de moord op de Afro-Amerikaan George Floyd dringt de Amerikaanse president Joe Biden aan op strengere regels voor de federale politie. Zonder het vertrouwen van de mensen kunnen de veiligheidsautoriteiten hun taken niet vervullen, zei Joe Biden woensdagmiddag in Washington, bij het ondertekenen van een bijbehorend decreet. De familieleden van Floyd waren ook aanwezig in het Witte Huis. Biden bracht Floyds dochter Gianna mee op het podium.