Onderdeel van Airbus-vliegtuig valt tijdens vlucht naar beneden in Frankrijk
Een vliegtuig van Airbus is eerder deze maand in volle vlucht een onderdeel verloren, dat door een bewoner van de Franse gemeente Daux, op 20 kilometer van de Toulouse, werd teruggevonden. Dat melden de gemeente en de vliegtuigbouwer.
Delen per e-mail
Het stuk van ongeveer een meter op 50 centimeter werd op 19 november door de inwoner van Daux aangetroffen in zijn tuin. Het incident veroorzaakte geen schade. Er werd een onderzoek opgestart.
Daux, een gemeente met 2.300 inwoners, ligt op een tiental kilometer van de luchthaven Toulouse-Blagnac, waar voornamelijk commerciële vliegtuigen vertrekken en aankomen, maar waar ook testvluchten worden uitgevoerd door Airbus.
Volgens de burgemeester van Daux is het de eerste keer in de 35 jaar dat hij in de gemeente woont, dat dergelijk incident zich voordoet.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Beierse premier Söder geeft poging om Duits bondskanselier te worden op
Markus Söder, de premier van Beieren, geeft zijn pogingen op om de kandidaat-premier te worden voor de christendemocraten bij de Duitse verkiezingen in september. De partij van Söder, de CSU, is de zusterpartij van de CDU en in de nationale politiek trekken ze samen op als de 'unie'. Armin Laschet is nu definitief de man die Angela Merkel namens de christendemocraten opvolgt als de verkiezingsuitslagen dat toelaten. -
Amerikaanse ambassadeur in Moskou keert terug naar Washington "voor overleg"
De Amerikaanse ambassadeur in Rusland, John Sullivan, keert deze week terug naar de Verenigde Staten “voor overleg”, zo heeft zijn ambassade vandaag aangekondigd. De spanningen tussen de twee landen zijn toegenomen. -
2
Dag na reisbubbel tussen Australië en Nieuw-Zeeland test luchthavenmedewerker positief
Down Under hebben buureilanden Nieuw-Zeeland en Australië een reispact gesloten: ze zitten in elkaars bubbel en heffen de reisbeperkingen tussen elkaar op. Amper een dag later test een luchthavenmedewerker in Auckland positief op het coronavirus. De Nieuw-Zeelandse premier Jacinda Ardern gaat ervan uit dat dit niets aan de overeenkomst wijzigt. -
-
Energie
Voordeel van nachttarief verdwijnt: wat is de impact op uw factuur?
-
Hoeveel geld heb je nodig om te rentenieren?
-
Instant lentegevoel met deze handtassen in pastel
Een hypervrouwelijke outfit of een hippe look met speelse twist? Pasteltinten werken altijd in je voordeel. Nog niet klaar voor een lila suit of snoeproze jurk? Ook een pastelgekleurde handtas does the job. Ninashop.be zocht voor jou de liefste exemplaren uit. -
Buitenland
Voormalige Amerikaanse vicepresident Walter Mondale overleden
De voormalige Amerikaanse vicepresident Walter ‘Fritz’ Mondale is maandag overleden. Dat bevestigde een woordvoerder van zijn familie aan verscheidene Amerikaanse media. Hij werd 93 jaar.
1 reactie
DE Stille