Twitter
Volledig scherm
© Twitter

Oekraïne brengt Russisch schip tot zinken: twee andere schepen ontvluchten inferno

Oekraïne is erin geslaagd om een groot Russisch schip tot zinken te brengen in Berdjansk, een door de Russen veroverde havenstad in het zuidoosten van het land. Dat meldt de Oekraïense marine op Facebook en wordt bevestigd door verscheidene defensiespecialisten. 

  1. “Lelijke” asielhond heeft na virale post eindelijk een thuis gevonden

    “Lelijke” asielhond heeft na virale post eindelijk een thuis gevonden

    Hondje Lena werd gedumpt in een asiel in het Amerikaanse Florida na een geschil met de huisbaas van de eigenaars. Lena werd geboren met grote keloïden, oftewel plukjes littekenhuid en vacht, onder elk oog waardoor ze “lelijk” en “niet adopteerbaar” werd genoemd. Nadat een emotioneel bericht van het asiel viraal ging, kwam de hond terecht in een warm thuis. Daar is ze nu een “gekoesterd” lid van een gezin dat “haar rot verwent”.
  2. Red Bull domineert, Alonso scoort stevig: de eerste speeldag van de Gouden Formule 1 onder de loep genomen
    Gouden Formule 1
    6

    Red Bull domineert, Alonso scoort stevig: de eerste speeldag van de Gouden Formule 1 onder de loep genomen

    Max Verstappen strandde in de GP van Saudi-Arabië na een knappe inhaalrace op de tweede plaats. Enkel ploegmaat Sergio Pérez bleef uit zijn greep. Had jij dit voorspeld? Ga dan nu aan de slag voor de volgende GP in Australië en de rest van het seizoen: met de Gouden Formule 1 kan jij immers het beste raceteam samenstellen en zo kans maken op de hoofdprijs van maar liefst 4.000 euro.