Photo News
Volledig scherm
© Photo News

“Nog geen bewijs van Russische sabotage Nord Stream-gaspijpleidingen”

Duitse onderzoekers hebben nog geen bewijzen gevonden dat Rusland achter de ontploffingen zat aan de gaspijpleidingen Nord Stream 1 en 2.

  1. De populairste elektrische bedrijfsauto’s op een rij: dit moet je weten over de kosten bij privé en professioneel gebruik
    Jobat

    De populair­ste elektri­sche bedrijfsauto’s op een rij: dit moet je weten over de kosten bij privé en professio­neel gebruik

    Het loon op een fiscaal aantrekkelijke manier spekken gebeurt met extralegale voordelen, zoals maaltijdcheques, een groepsverzekering of een hospitalisatieverzekering. In dat rijtje hoort uiteraard ook de bedrijfswagen thuis. Welke elektrische modellen krijgen daarbij de voorkeur? En hoe zit het precies met de kostenverdeling tussen werkgever en werknemer? Jobat.be biedt een overzicht.
  2. Hoogrendementsglas isoleert tot 12 keer beter dan enkel glas: hoeveel bespaar je op energie door je ramen te vervangen?
    Livios

    Hoogrende­ments­glas isoleert tot 12 keer beter dan enkel glas: hoeveel bespaar je op energie door je ramen te vervangen?

    Willen we de klimaatdoelstellingen halen, zullen we allemaal in actie moeten schieten. Jij kan onder meer je steentje bijdragen door je verouderde woning energiezuinig te renoveren, denk bijvoorbeeld aan het isoleren van je dak of gevel of plaatsen van hoogrendementsglas. Dat is niet alleen goed voor het milieu, maar óók voor je portemonnee. Bouwsite Livios zocht uit hoeveel je kan besparen door je oude ramen te vervangen en welke premies je daarvoor kan aanvragen.
  3. Niet langer gebonden aan de (mindere) modem van je operator: kiezen we binnenkort zelf ons ideale apparaat?
    Mijntelco

    Niet langer gebonden aan de (mindere) modem van je operator: kiezen we binnenkort zelf ons ideale apparaat?

    Als het van het BIPT afhangt, kunnen we straks kiezen welke modem we nemen wanneer we een nieuw internetabonnement afsluiten. De Belgische telecomregulator kondigde daar eind vorig jaar een ontwerpbesluit voor aan. Het zou betekenen dat je als klant niet langer verplicht bent om de modem van je internetprovider te gebruiken, maar je eigen apparaat kan aansluiten op het netwerk. Mijntelco.be zoekt uit of dat een goede verandering zou zijn.
  1. Eerste beelden van beschadigde Nord Stream-pijpleiding bewijzen krachtige explosie: stuk van 50 meter weggeblazen
    Play

    Eerste beelden van beschadig­de Nord Stream-pijplei­ding bewijzen krachtige explosie: stuk van 50 meter weggebla­zen

    De twee lekken in de Nord Stream-gaspijpleidingen in het Deense deel van de Oostzee zijn door "krachtige explosies" veroorzaakt. Die conclusie trekt de politie van Denemarken op basis van de eerste bevindingen van het onderzoek naar de vermoedelijke sabotage. De Zweedse krant ‘Expressen’ heeft video's op zijn website geplaatst waarop een deel van de schade aan Nord Stream 1 te zien is.
  2. Pak me dan als je kan: komische foto toont inventieve verstopplek van drugscrimineel die vlucht voor politie

    Pak me dan als je kan: komische foto toont inventieve verstop­plek van drugscrimi­neel die vlucht voor politie

    In het Verenigd Koninkrijk heeft een kat-en-muisspel tussen de politie en een drugscrimineel een komisch beeld opgeleverd. Zo had Etmond Lika, die veroordeeld is voor cannabishandel, een inventieve manier gevonden om aan de politie te ontsnappen. De 32-jarige Albanees was op zijn dak geklommen en schuilde net boven zijn dakraam. En dat zorgde bij de politieagenten voor de nodige verwarring.