Dodentol in Colombiaanse Cali opgelopen tot zeker 10
Vrijdag zijn bij protesten tegen de Colombiaanse regering in de stad Cali zeker tien mensen om het leven gekomen. De protesten zijn al een maand aan de gang en worden hard onderdrukt door de ordediensten.
Volgens Carlos Rojas, verantwoordelijke voor de veiligheid in de stad, zijn momenteel tien mensen om het leven gekomen. Volgens de politie zijn acht van de slachtoffers doodgeschoten.
Het protest brak uit tegen een inmiddels ingetrokken belastinghervorming. Daar kwam nog protest bij tegen een, eveneens ingetrokken, hervorming van de gezondheidszorg. Daarnaast vonden er alsook manifestaties plaats in het kader van het vredesproces in het land.
Lees meer:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Luchtalarm in grote delen van Oekraïne - minstens één dode - meerdere drones neergehaald
-
Kan uitdager van Erdogan dit keer wel meerderheid van stemmen verzamelen? “Supporters van de oppositie laten nu misschien de moed zakken”
Tijdens een eerste stemmingsronde (op 15 mei) kwam er geen winnaar uit de bus. Daarom wordt er morgen een tweede ronde georganiseerd: maar liefst 64 miljoen Turken kiezen (andermaal) voor een nieuwe president. Of de huidige Turkse president Recep Tayyip Erdogan (AKP) zijn positie dit keer wel kan waarborgen? “De Volksalliantie van Erdogan haalde een duidelijke overwinning in het parlement. Dat brengt hem in de ‘winning mood’ in de race naar het presidentschap.” -
19
“Extreem goede tip binnengekomen”: speurders zoeken naar roze pyjama die Maddie droeg op avond van verdwijning
Hard bewijs lijkt er tegen de Duitse hoofdverdachte Christian Brückner in de verdwijningszaak van Maddie McCann nog altijd niet te zijn. Maar daar komt nu misschien verandering in. Volgens Britse en Portugese kranten is de politie op zoek naar sporen van de roze pyjama die Maddie droeg op de avond van haar verdwijning. -
-
Nederlandse staatssecretaris razend op asielzoekers die zich misdroegen: "Dit is tuig"
-
Mijnenergie
Sociaal tarief verdwijnt: hoe weet je of jij vanaf juli opnieuw de volle pot betaalt voor energie?
Voor bijna een half miljoen Belgen valt op 1 juli het doek over het sociaal energietarief. Zij vallen dan terug op de commerciële energieprijzen en betalen in één klap een pak meer. Voor aardgas loopt het verschil zelfs op tot 1.000 euro per jaar. Maar hoe weet je of jij tot die groep behoort en wat onderneem je in dat geval het best? Mijnenergie.be zocht het voor je uit. -
Mijnenergie
Neem je aardgas en stroom best af bij dezelfde leverancier? Of ga je voor meerdere energiespelers?
Sinds enkele weken bieden vier energiespelers een vast tarief aan. Dat verruimt de keuzemogelijkheden. Maar doe je er goed aan aardgas en stroom bij dezelfde energieleverancier af te nemen? En haal je er voordeel uit door telkens voor eenzelfde tariefformule te kiezen? Mijnenergie.be maakte de berekening. -
Mijntelco
Je telecom en energie-/bankzaken in één contract combineren: kom je dan voordeliger uit? Wij maakten de berekening
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer