Amerikaanse oud-president Carter (95) uit ziekenhuis ontslagen
De Amerikaanse oud-president Jimmy Carter is ontslagen uit het ziekenhuis in Atlanta waar hij na een medische ingreep herstelde. Het naar hem genoemde Carter Center heeft dat vandaag bekendgemaakt.
De 95-jarige Carter was eerder deze maand opgenomen in het ziekenhuis en onderging daar een ingreep om de druk op zijn hersenen te verlichten. Die was veroorzaakt door bloedingen als gevolg van recente valpartijen.
Carter lag vorige maand ook al enkele dagen in het ziekenhuis. Door een val had hij een bekkenfractuur opgelopen. Enkele weken eerder moest hij worden gehecht nadat hij was gevallen. De oud-president ging daarna snel weer aan de slag voor liefdadigheidsorganisatie Habitat for Humanity.
Carter is de oudste nog levende ex-president van de Verenigde Staten. Hij zat van 1977 tot 1981 in het Witte Huis en was de 39ste president. Hij moest na een verkiezingsnederlaag plaatsmaken voor de Republikein Ronald Reagan. In 2002 kreeg hij de Nobelprijs voor de Vrede.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Mesaanvaller Annecy officieel beschuldigd van poging tot moord: man weigert te praten
-
Yusuf (78) was één van de zes slachtoffers die gewond raakte bij mesaanval in Annecy: “Ik was een makkelijk doelwit”
Eén van de slachtoffers van de mesaanval in Annecy heeft getuigd bij de Franse krant ‘Le Parisien’. De 78-jarige Yusuf werd donderdag samen met vijf anderen, één volwassene en vier kinderen, neergestoken door de 31-jarige Syriër Abdalmasih H. “Ik denk dat hij mij willekeurig heeft aangevallen. Hij zag een oude man rustig op een bankje zitten, ik was een makkelijk doelwit voor hem”, vertelt de zeventiger, die vooral inzit met de zwaargewonde kinderen. “Ik zag hoe ze naar de ziekenwagen werden gebracht, het was verschrikkelijk.” -
TV4
Alles wat je moet weten over de finale van hitreeks ‘Succession’: wie volgt Logan Roy op?
De langverwachte laatste aflevering van het finale seizoen van de Emmy-winnende dramareeks ‘Succession’ is vanaf maandag te zien op Streamz. Wie volgt Logan Roy op? Blijft de relatie tussen Shiv en Tom overeind? En wat gebeurt er met ‘cousin Greg’? We zetten alle belangrijke vragen nog even op een rijtje. -
-
Ingreep Amerikaanse oud-president Jimmy Carter (95) succesvol verlopen
-
Franse belastingdienst ontdekt 120.000 niet-aangegeven zwembaden via luchtfoto’s
De Franse belastingdienst heeft meer dan 120.000 niet-aangegeven zwembaden ontdekt door analyse van luchtfoto’s. Eigenaars worden gecontacteerd en krijgen dertig dagen de tijd om aangifte te doen van hun zwembad, met vermelding van grootte, bouwjaar en andere details. Dat meldt de Franse krant Le Parisien. -
Jobat
Gedemotiveerd, veel verlof en altijd 9-to-5? Zes clichés over ambtenaren onder de loep genomen
Volgens de recentste cijfers van het Salariskompas van Jobat.be is werken voor de overheid geen slecht idee. Onze overheid staat immers op de vijfde plaats in de rankschikking van de best betalende sectoren én de sectoren waar de medewerkers het gelukkigst zijn in hun professionele leven. Ambtenaren kampen echter wel met heel wat hardnekkige vooroordelen. Kloppen die? Kara Roggeman van de FOD Beleid & Ondersteuning (BOSA) geeft haar mening over zes hardnekkige clichés die circuleren over werken bij de overheid. -
KIJK. 93-jarige man bloedt aan hoofd nadat hij in reddingsboot beschoten werd door Russen
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer