Derde keer goede keer voor Fien (13): “Dolblij met rol in Ketnet Musical”
Fien Baeck (13) uit Opdorp heeft haar plekje in de volgende Ketnet Musical Knock-out beet. Eerdere audities leverden net geen rol op, maar nu is het dus wel raak. “En die kans wil ik grijpen”, zegt het meisje. “Al mijn vrije tijd gaat naar repetities. Maar ik ben dolblij dat ik mag meedoen.”
Het is derde keer goede keer voor Fien Baeck. Ook voor de twee vorige Ketnet Musicals nam ze deel aan de audities. “Het was een ideetje van mijn vriendin Lore”, vertelt ze. “Het werd twee keer ‘net niet’. Ik eindigde bij de laatste zestig en dan hield het op. Het waren nu mijn ouders die me overtuigden om toch nog maar eens een kans te wachten bij een auditie. Liefst 1.200 kandidaten waren er deze keer. Ik was echt supernerveus om naar de auditie te gaan, maar op het moment zelf ging het echt goed en was het genieten. En kijk, iets later kreeg ik de bevestiging dat ik was uitgekozen.”
Dansen vanaf 3 jaar
Feit is dat Fien wel al wat podiumervaring heeft. Die deed ze op in het eigen Buggenhout. “Ik volg al van mijn drie jaar danslessen”, vertelt ze . “En de voorbije drie jaar volgde ik lessen woord aan de Buggenhoutse Academie voor Muziek, Woord en Dans. Zingen doe ik in het jeugdkoor Parafoontjes van Opdorp. En ik heb ook nog twee jaar gedanst bij DNA2Dance, het vroegere Akira.”
Met de musical breken drukke tijden aan voor Fien. “Alle vrije tijd en vakanties gaan naar repeteren”, vertelt ze. “Maar ik heb dat er voor over. Meer nog, ik heb de smaak echt te pakken. Niet dat ik er later mijn beroep van wil maken, maar in mijn vrije tijd wil ik dolgraag musicals blijven doen. Al is het allemaal zo simpel niet. Vooral de combinatie met zang en dans is niet evident. Je moet niet alleen je tekst onthouden bij al dat bewegen, je moet ook zorgen dat je niet buiten adem geraakt.”
Knock-out
De zesde Ketnet Musical, die Knock-Out heet, belooft spektakel, met coole dansmoves en een mix van hits. “Op Campus 12 proberen een stel vrienden de sluiting van hun boksclub tegen te houden”, vertelt Fien. “De eigenares van het pand wil dat de in haar ogen ordinaire boksclub plaats ruimt voor een balletschool, waar haar dochter Anja haar ballettalenten kan ontwikkelen. Wie wil weten of Liam en Anja erin slagen de krachten te bundelen en te zorgen dat de balletschool en de boksclub broederlijk naast elkaar kunnen bestaan, moet maar komen kijken.”
Fien is één van de 25 nieuwe jonge talenten die in de Ketnet Musical te zien zullen zijn. Welke rol ze precies krijgt, is nog geheim. Wie dat wil weten, moet op zondag 1 december om 8.30 uur afstemmen op Ketnet.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
HLN Shop
Je tuin omtoveren tot een wellness? Zo ga je te werk
Wil je 100% relaxen zonder eerst de ellende van vliegveld, uitvoerige incheckprocedure of lange autorit te moeten verduren? Tover je eigen tuin dan om tot een wellnesszone en scoor een instant vakantiegevoel bij het opengooien van je terrasdeur. HLN Shop lijst op wat je daarbij kan helpen. -
Dendermonde
Vendeliers Reynout zorgen voor voorsmaakje ommegang in Blijdorp
Ambiance troef maandagnamiddag bij Blijdorp in Dendermonde, het centrum voor volwassenen met een mentale beperking. Ook daar heerst immers de Ros Beiaard-gekte. Vendeliers van Reynout gaven er een voorsmaakje van de Ommegang. -
Grembergen
Woning volledig vernield door uitslaande brand, terwijl drie volwassenen en vier kinderen liggen te slapen: “Gelukkig op tijd wakker geworden”
In de Groeneweg in Grembergen is in de nacht van dinsdag op woensdag een woning volledig in vlammen opgegaan, nadat er brand was ontstaan aan de achterkant van het gebouw. Bij aankomst van de brandweer sloegen de vlammen uit het dak en was de schade al enorm. Het gezin dat er woont, is ongedeerd. -
-
Lebbeke
Mariaprocessie gaat weer uit, maar in beperkte omvang
Na een noodgedwongen coronastop, zal op Hemelvaartdag 26 mei de Mariaprocessie in Lebbeke weer uitgaan. Dat zal wel in beperktere omvang gebeuren dan de voorbije jaren. -
PREMIUMLichtaart
INTERVIEW. Carl Wens, 30 jaar chef van De Pastorie en klaar voor zijn culinaire hoogdag: “Mijn zoon zal voor een tweede ster gaan”
“Michelin-inspecteurs zijn kenners, in tegenstelling tot sommige foodbloggers. Zij breken restaurants af om zelf in de kijker te staan, maar beseffen niet hoeveel pijn dat kan doen”, stelt chef-kok Carl Wens. Van de 30 jaar dat De Pastorie in Lichtaart al bestaat, prijkt het er 17 in de vermaarde gids – die maandag opnieuw sterren uitdeelt. Met Carl blikken we vooruit op de culinaire hoogdag, en op wat verder in de toekomst. “Toen onze zoon Wout vertelde hij dat ons wou opvolgen: dat gaf een enorme boost.” -
Jobat
Bijverdienen: hier kan je terecht en dit loon mag je verwachten
De inflatie is torenhoog: in maart bereikte ze maar liefst 8,31 procent, aldus Belgisch statistiekbureau Statbel. Enkel in maart 1983 kwam de inflatie met 8,92 procent nog hoger uit in ons land. Heb je nood aan een extra financiële injectie om de eindjes aan elkaar te knopen? Dan biedt een bijverdienste mogelijk een uitweg. Jobat.be geeft een overzicht van de opties. -
Appels
Auto gaat over kop aan Sint-Onolfsdijk, bestuurder ongedeerd
Aan de Sint-Onolfsdijk in Appels bij Dendermonde is in de nacht van vrijdag op zaterdag een bestuurder met zijn Fiat overkop gegaan nadat hij de controle verloor over het stuur. Hoe het ongeval kon gebeuren is niet duidelijk, maar de chauffeur bleef ongedeerd.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer