PREMIUM
Influencer moet naar assisen voor moord op haar baby, maar Soraya S. blijft onschuld uitschreeuwen: “Het was een ongeluk!”
Sint-Gillis/VilvoordeSoraya S., de influencer uit Vilvoorde die verdacht wordt van de moord op haar baby, moet voor het hof van assisen verschijnen. Het kind werd in de winter van 2019 dood aangetroffen in een Brusselse hotelkamer, maar volgens de moeder ging het om een ongeluk. “Ik heb mijn lieve baby niet gedood.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMVilvoorde, Sint-Gillis
Openbaar ministerie wil influencer voor assisen zien voor moord op baby: “Wat er is gebeurd, was een ‘accident’. Ik sta recht in mijn schoenen”
Soraya S., de influencer uit Vilvoorde die verdacht wordt van de moord op haar baby, zal mogelijk voor het hof van assisen moeten verschijnen. Het kind werd in de winter van 2019 dood aangetroffen in een Brusselse hotelkamer, maar volgens de moeder ging het om een ongeluk. -
PREMIUMVilvoorde/Sint-Gillis
Influencer die deze week nog vervolgd werd voor oplichting binnenkort ook voor assisen? “Verantwoordelijk voor dood van haar baby”
De vrouw uit Vilvoorde die eerder deze week drie jaar cel riskeerde voor het oplichten van tientallen van haar volgers dreigt nu ook voor het hof van assisen te moeten verschijnen. Haar baby stierf in 2019 nadat hij in kritieke toestand werd aangetroffen in een hotel in Sint-Gillis. Volgens het openbaar ministerie was zij hiervoor verantwoordelijk. -
PREMIUMVilvoorde
“Ik heb mijn baby niet gedood en ik zit helemaal niet in Frankrijk”: gezochte influencer schreeuwt onschuld uit
Soraya S. (28), een influencer die verdacht wordt van het doden van haar eigen baby, laat van zich horen. Opmerkelijk, want volgens het gerecht leeft ze al enige tijd ondergedoken in Frankrijk. “Niks van aan, ik ben gewoon in mijn thuisstad Vilvoorde”, beweert ze. “En ik heb niks te maken met de dood van mijn baby. Onterecht beschuldigd worden van betrokkenheid bij de dood van je kind..., dat is het ergste wat er is.” -
-
Het regenweer trotseren? Dat doe je zonder zorgen met deze 15 waterproof én trendy handtassen
Het weer in België is zo grillig dat een regenbui altijd om de hoek loert. Toch hoeft die onvoorspelbaarheid geen domper op de feestvreugde te zijn om jouw mooiste handtas uit de kast te halen. Al kan je natuurlijk ook op safe spelen met deze trendy waterproof handtassen én rugzakken. Beter die waterkringen voorkomen dan genezen, toch? -
PREMIUM
Eerst honderden volgers opgelicht, dan eigen baby verstikt: politie met man en macht op zoek naar ondergedoken Brusselse influencer (28)
De politie is op zoek naar een 28-jarige vrouw uit Vilvoorde, die verdacht wordt van het doden van haar twee maanden oude dochter in 2019. De influencer, die 14.000 volgers had op Instagram en honderden van hen heeft opgelicht, houdt zich al zeker een jaar schuil in Frankrijk. Dit is haar waanzinnige verhaal. -
Mijntelco
Streamingdienst toevoegen aan je telecompakket? Je komt vaak duurder uit dan bij een apart abonnement
Wie vandaag voor een telecombundel met tv kiest, heeft daarbij de mogelijkheid om één of meer streamingdiensten aan zijn pakket toe te voegen. Via je decoder of de televisie-app van je provider kan je dan je favoriete films en series streamen. Maar is dat ook een voordelige formule? Of neem je die abonnementen toch beter apart? Mijntelco.be zocht het uit. -
Livios
Zonnepanelen plaatsen: deze 7 zaken moet je zeker weten
Dat zonnepanelen het duurzame antwoord zijn op fossiele brandstoffen en op de hoge energieprijzen hoeven we jou niet meer te vertellen. Maar waarop moet je zeker letten bij de installatie? Bouwsite Livios vroeg het aan enkele specialisten.