Hippe Brusselse e-bikes trekken naar Verenigd Koninkrijk, Italië en Spanje
Cowboy, de Brusselse start-up die elektrische fietsen produceert, breidt zijn verkoop uit naar het Verenigd Koninkrijk, Italië en Spanje. De onderneming is zo al actief in acht landen.
Cowboy lanceerde zijn slimme elektrische fiets in april 2018. Het bedrijf is van dezelfde mensen als koerierbedrijf Take Eat Easy, dat in juli 2016 failliet ging. In Brussel valt het merk op door de grote winkel aan het kanaal niet ver van de Ninoofsepoort.
In april dit jaar kwam een nieuw model uit en boorde de Belgische start-up ook de Duitse, Oostenrijkse, Nederlandse en Franse markten aan. Begin november maakte Cowboy dan zijn intrede in het Verenigd Koninkrijk. “In Italië en Spanje zal de fiets tegen eind november ook verkrijgbaar zijn, al moeten deze landen het voorlopig stellen zonder de mogelijkheid om de fiets aan huis te testen”, meldt de onderneming.
Winst maakt de onderneming voorlopig nog niet. In 2018 boekte Cowboy een nettoverlies van 3 miljoen euro. Een e-bike van het merk is niet goedkoop: de prijs ligt op 2.000 euro.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Ladies’ Circle Halle verkoopt lokale wijn voor het goede doel
Halle -
Man die pendelaars in metro aanviel wordt geïnterneerd
De man die eind januari drie mensen verwondde met een mes in het Brusselse metrostation Schuman is door de raadkamer geïnterneerd. De man werd verdacht van poging tot moord, maar zal zich niet voor de rechtbank moeten verantwoorden.Brussel -
VERKEERSINFO
Anderhalf uur aanschuiven na ongeval op Buitenring ter hoogte van Jette
Op de Brusselse Buitenring richting Groot-Bijgaarden is donderdagnamiddag een ongeval gebeurd ter hoogte van Jette. De linkerrijstrook is er versperd.Brussel -
-
Livios
Geen airco, maar toch een frisse woning? Deze negen tips helpen je op weg
-
PREMIUM
Hoe een avondje doorzakken na een gewonnen wedstrijd voor Dante Vanzeir vandaag eindigt in de politierechtbank
Na een avondje stevig doorzakken na de gewonnen wedstrijd tegen de Schotse Glasgow Rangers in het King Power stadion van OH Leuven werd Dante Vanzeir (24) vorig jaar betrapt tijdens een verkeerscontrole in Herent. De spits trok de aandacht van de agenten omdat hij bezig was op zijn smartphone. Bovendien blies de intussen naar New York uitgeweken voetballer positief. Vandaag komt zijn zaak voor op de politierechtbank, maar zelf zal hij niet aanwezig zijn. Wat riskeert Vanzeir?Brussel -
Stripmuur in Brussels café bedekt wegens "te seksistisch" en "generatiekloof”
De ‘Stam & Pilou’-stripmuur in de Brusselse horecazaak ‘Het Goudblommeke in Papier’ is woensdag bedekt met een zeil wegens “te seksistisch”. Dat meldden de nieuwe uitbaters van de historische horecazaak aan Radio 2, en de eigenaar bevestigde het ook aan Belga.Brussel -
TV4
Alles wat je moet weten over de finale van hitreeks ‘Succession’: wie volgt Logan Roy op?
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer