Prins Laurent overhandigt het charter aan een leerling van Bijenkorf, een van de zeven deelnemende basisscholen.
Volledig scherm
Prins Laurent overhandigt het charter aan een leerling van Bijenkorf, een van de zeven deelnemende basisscholen. © Benny Proot

Onvergetelijke dag voor leerlingen die hart voor dieren tonen: “Nooit gedacht dat prins Laurent de beloning zou uitreiken”

Brugge“Hoe jonger kinderen bewust met dieren bezig zijn, hoe beter voor iedereen”, vindt prins Laurent. De royale dierenvriend deelde in Brugge gouden en zilveren labels uit aan zeven basisscholen. Die zetten zich sinds het begin van het schooljaar in voor meer dierenwelzijn, onder meer met een lessenpakket of een vegetarisch aanbod in hun refter.