Twee schapen gedood in Sint-Job-in-'t-Goor: mogelijk werk van wolf op doortocht
Sint-Job-in-'t-GoorAfgelopen weekend zijn twee schapen gedood in Sint-Job-in-'t-Goor. Vermoedelijk gaat het om de wolf die vorige week werd gezien in Kalmthout en Essen.
De twee schapen werden gedood ter hoogte van de Bethaniënlei en de Grovedreef in Sint-Job-in-‘t-Goor. “De gemeente kreeg de melding van Agentschap Natuur & Bos”, klinkt het bij het gemeentebestuur van Brecht. “Zij zijn ter plaatse geweest. Verder onderzoek zal duidelijk moeten maken of het effectief het werk van een wolf was.”
Vermoedelijk zullen er geen nieuwe meldingen volgen omdat het allicht een doortrekkende wolf is. Toch roept de gemeente haar inwoners op om kleinvee ‘s nachts veilig op stal te zetten.
Lees ook:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Antwerpen
Ongeval in Berchem zorgt voor lange files rond Antwerpen
Een ongeval op de Antwerpse Ring (R1) in Berchem heeft dinsdagochtend voor veel fileleed gezorgd. Het is daardoor nog steeds aanschuiven op de snelwegen richting Antwerpen. -
autosport
Jan Lauryssen en John De Wilde scoren voor Q1 TrackRacing
Q1 TrackRacing is dit weekend aan zijn internationale autosportseizoen begonnen en dat met de eerste wedstrijden van de GT Open Cup Europe op de Franse F1-omloop van Paul Ricard. Het team deed dat met verve met onder meer een algemene zege voor Jan Lauryssen tijdens de eerste race op zaterdag en dubbele winst van John De Wilde in de AM-klasse. -
PREMIUMSchellebelle
RECONSTRUCTIE. De Schellebellemoord, met peetvader Prosper als meesterbrein: “De enige vijand die Eddy had, was zijn papa zelf”
-
-
Ninashop.be
De eeuwige topper: met deze cognac handtassen ben je altijd stijlvol
Op zoek naar een nieuwe lievelingstas? Een cognackleurig exemplaar weet ieder fashionistahart te bekoren. Met deze 3 tips van Ninashop.be maak je gegarandeerd de juiste keuze. -
PREMIUMAntwerpen
Antwerpenaar Emanoel Borges verovert Vlaamse harten op en naast het scherm: “Ondanks de vrouwelijke aandacht blijf ik een brave jongen”
Op het scherm herkent u hem als Arthur Verduyn in VTM-reeks Lisa, op het podium als rapper FARAO en op voetbalveld in geel-blauw tenue aan rugnummer 10: Emanoel Nascimento Borges (24) is hot. En neem dat gerust letterlijk, al gaat de Antwerpenaar er prat op dat de roem nooit naar zijn hoofd zal stijgen: “Nu antwoord ik nog op al mijn fans, maar dat gaat op een bepaald punt niet meer lukken.” Of hoe een Braziliaanse immigrant plots hoge toppen scheert in de Vlaamse showbizz. -
PREMIUMLichtaart
INTERVIEW. Carl Wens, 30 jaar chef van De Pastorie en klaar voor zijn culinaire hoogdag: “Mijn zoon zal voor een tweede ster gaan”
“Michelin-inspecteurs zijn kenners, in tegenstelling tot sommige foodbloggers. Zij breken restaurants af om zelf in de kijker te staan, maar beseffen niet hoeveel pijn dat kan doen”, stelt chef-kok Carl Wens. Van de 30 jaar dat De Pastorie in Lichtaart al bestaat, prijkt het er 17 in de vermaarde gids – die maandag opnieuw sterren uitdeelt. Met Carl blikken we vooruit op de culinaire hoogdag, en op wat verder in de toekomst. “Toen onze zoon Wout vertelde hij dat ons wou opvolgen: dat gaf een enorme boost.” -
Malle
Malle bekijkt samenwerking met buurgemeenten voor beveiliging op fuiven
Maar liefst 18 bewakingsfirma’s zouden de Chirojongens Oostmalle volgens jeugdschepen Elisabeth Joris (DBM) gecontacteerd hebben voor hun fuif La Nuit Fatale in april. Omdat geen enkel bedrijf professionele beveiligers kon sturen, namen leiding en ouders die taak op zich. Jammer genoeg gebeurden er enkele incidenten. Zo werden de tanden van een 17-jarige jongen uitgeslagen. De gemeente bekijkt of ze met de buurgemeentes kan samenwerken voor security op fuiven.