Twee bestuurders rijden 120 kilometer per uur op Werchtersesteenweg
HAACHTDe politiezone BHK (Boortmeerbeek/Haacht/Keerbergen) heeft afgelopen donderdag en zaterdag verscheidene controles gehouden. Er werden tientallen processen-verbaal uitgeschreven.
Op zaterdagnamiddag- en avond stonden agenten opgesteld op de Rijmenamsebaan de Leuvensesteenweg in Boortmeerbeek. Daar werden 23 bestuurders geverbaliseerd voor overdreven snelheid. Op de Mechelsebaan in Keerbergen waren er dat dertien en op de Werchtersesteenweg in Haacht reden negen bestuurders te snel. “In totaal zijn dit slechts twee procent aan inbreuken, wat een zeer hoopgevend resultaat is”, zegt commissaris Paul Belmans. “De keerzijde is echter dat er op de Werchtersesteenweg in Haacht twee auto’s geflitst werden aan 120 en 121 kilometer per uur. Beiden zullen voor de rechtbank gedaagd worden.” Vorige week donderdag waren er ook alcoholcontroles. Daar waren twee persoon geïntoxiceerd en werd het rijbewijs onmiddellijk ingetrokken voor vijftien dagen. Er werden ook nog pv’s uitgeschreven voor zwartwerk, te veel passagiers in een voertuig, het negeren van een rood licht en een inbreuk op de taxiwetgeving.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM7
Groen Leuven droomt van fietsbrug over Geldenaaksebaan: “Missing link op drukke fietsas tussen Leuven en Heverlee”
Leuven -
Livios
Einde van gasketels op komst? “Met een verbod sluit je dingen uit, maar los je het echte probleem nog niet op”
Na Duitsland kondigde ook Nederland aan om gasketels te verbieden vanaf 2026. Komt er binnenkort ook bij ons een verbod op nieuwe zulke ketels? Bouwsite Livios vroeg het aan Charlotte van de Water, klimaatbeleidexpert, en Guy Gommeren, bouwtechnologie-expert bij technologiefederatie Agoria. -
PREMIUM
Bert Michielsen (41) is nieuwe commandant van Brandweerzone Rivierenland: “Mijn schoonmoeder spoorde me aan om te solliciteren bij de brandweer”
De brandweerzone Rivierenland heeft een nieuwe zonecommandant. Heistenaar Bert Michielsen vervangt in augustus huidig commandant Philippe Maudens. “Dit is een unieke kans in mijn carrière en ik zie het helemaal zitten. Al zal ik het operationele gedeelte van mijn job ik wel missen”, luidt het bij kersvers kolonel Michielsen.Bonheiden -
-
Spaargids.be
Welk nettobedrag ontvang je écht van je pensioensparen? In het allerslechtste geval kan je verlies lijden
-
WEER. Helder weer in Boortmeerbeek vanochtend
In de ochtend en de middag wordt er in Boortmeerbeek helder weer verwacht. De wind is matig en komt uit het noordoosten. De temperatuur loopt op tot 23 graden. -
PREMIUM
Familievriend Guy lanceert crowdfunding voor gezin dat alles verloor bij brand in Kessel-Lo: “Leuven heeft momenteel geen noodwoning ter beschikking”
17 mei 2023 draaide voor een jong gezin uit Kessel-Lo letterlijk uit op een zwarte bladzijde: na een brand in hun woning verklaarde de brandweer hun huis onbewoonbaar. Noodgedwongen volgde er een zwerftocht langs hotels maar uiteindelijk kwam de getroffen familie terecht in een caravan in Begijnendijk, nota bene met drie jonge kinderen. Guy Justens, een goede vriend van de familie, lanceert nu een crowdfunding om het gezin opnieuw een echt dak boven hun hoofd te bezorgen.Leuven -
Mijnenergie
Accijnzen voor aardgas verhogen in juli én mogelijk ook in oktober: op welke financiële impact moet je rekenen?