Van links naar rechts: Ben Conaerts, Peter Van Mierloo, Peter Van den Abeele van de Schorretrappers en Gerda De Maeseneer.
Volledig scherm
Van links naar rechts: Ben Conaerts, Peter Van Mierloo, Peter Van den Abeele van de Schorretrappers en Gerda De Maeseneer. © rv

Schorretrappers reiken prijzen van fotofietstocht uit

BoomDe Schorretrappers hebben de prijzen van hun fotofietstocht uitgereikt. Meer dan 100 fietsers namen aan de zoektocht deel.

  1. Brainbridge rekruteert al kwarteeuw IT-experten voor waaier aan bedrijven: “Juiste talent vinden is dubbel zo moeilijk als vijf jaar geleden”

    Brainbrid­ge rekruteert al kwarteeuw IT-experten voor waaier aan bedrijven: “Juiste talent vinden is dubbel zo moeilijk als vijf jaar geleden”

    Een moeilijke start hoeft een stralende toekomst niet in de weg te staan: het Antwerpse bedrijf Brainbridge geldt na 25 jaar als een belangrijk speler in de rekrutering van IT-experten voor een waaier aan bedrijven. Maandag werd dat met de medewerkers gevierd. “Je moet avontuurlijk durven te zijn. Soms lukt een project niet en moet je dat óók aanvaarden”, zegt oprichter en algemeen directeur Peter Wens.
    Antwerpen
  2. Twintiger had springmes in binnenzak: “Ik gebruikte het voor mijn werk op de luchthaven”

    Twintiger had springmes in binnenzak: “Ik gebruikte het voor mijn werk op de luchthaven”

    Een 28-jarige man uit Willebroek stond maandag voor de rechter in Mechelen. Het parket had hem gedagvaard voor het bezit van een knipmes. Dat werd tijdens een politiecontrole aangetroffen in zijn binnenzak. “Ik had het mes op zak omdat ik van mijn werk terugkwam”, zei de twintiger. “Ik had het nodig voor mijn job op de luchthaven. Ik gebruikte het om touwen door te snijden.” Verder verklaarde de twintiger nog dat hij het mes had gekocht op internet en niet wist dat het illegaal was. De zaak kom op zitting omdat hij zijn minnelijke schikking niet had betaald. Het parket vroeg een eenvoudige schuldigverklaring. “Omdat de feiten inmiddels van ruim 2,5 jaar geleden dateren”, besloot het parket. De twintiger verzette zich daar niet tegen.
    Willebroek
  3. Hoogrendementsglas isoleert tot 12 keer beter dan enkel glas: hoeveel bespaar je op energie door je ramen te vervangen?
    Livios

    Hoogrende­ments­glas isoleert tot 12 keer beter dan enkel glas: hoeveel bespaar je op energie door je ramen te vervangen?

    Willen we de klimaatdoelstellingen halen, zullen we allemaal in actie moeten schieten. Jij kan onder meer je steentje bijdragen door je verouderde woning energiezuinig te renoveren, denk bijvoorbeeld aan het isoleren van je dak of gevel of plaatsen van hoogrendementsglas. Dat is niet alleen goed voor het milieu, maar óók voor je portemonnee. Bouwsite Livios zocht uit hoeveel je kan besparen door je oude ramen te vervangen en welke premies je daarvoor kan aanvragen.