Michiel De Meyer geeft optreden voor Studio De Steiger
BoomCC De Steiger heeft de Boomse zanger-acteur Michiel De Meyer weten te strikken voor de vierde uitzending van Studio De Steiger op woensdag 24 februari.
Delen per e-mail
De afgelopen woensdagen kon Studio De Steiger via YouTube achtereenvolgens uitpakken met een optreden van Ilse La Monaca, een voorstelling rond Belgische muziek en een voorleessessie voor kinderen. Voor de laatste uitzending in februari wordt Bomenaar Michiel De Meyer uitgenodigd.
Michiel is bij het grote publiek bekend door zijn rol van Arne in de Vlaamse soap ‘Thuis’ of als Jules Curtis in ‘Ghost Rockers’. Verder speelde hij rollen in musicals als ‘Pinokkio’ en ‘40-45' en werd hij in 2017 de grote winnaar van ‘Steracteur Sterartiest’.
Samen met pianist Martijn Claes brengt Michiel in Studio De Steiger vier nummers. Er wordt ook ingezoomd op zijn toekomstplannen en zijn liefde voor muziek.
De uitzending valt vanaf 20.15 uur te bekijken via het YouTube-kanaal van CC De Steiger. Ook de vorige uitzendingen kan je daar nog terugvinden.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Schelle
Voorontwerp voor nieuwe invulling Electrabelsite is klaar: “Ruimte voor maximaal 300 woningen”
Het voorontwerp voor de nieuwe invulling van de Electrabelsite is klaar. Het plan dat momenteel op tafel ligt, laat ruimte voor maximaal 300 woningen, een cultuurhal, horeca en recreatie enerzijds en een versterking van het aanwezige groen anderzijds. -
Rupelstreek/Aartselaar
Ruim 1 op de 5 18-plussers van zone RupeLaar heeft eerste prikje al gekregen
De vaccinatiegraad in de Rupelgemeenten en Aartselaar vordert gestaag. Intussen is 1 op de 5 van de volwassen inwoners van de Eerstelijnzone RupeLaar een eerste keer gevaccineerd. -
ANTWERPEN
Qmusic houdt halt in The Villa met Big Brother-revelatie Zoey Hasselbank
Omdat het feestleven al meer dan een jaar plat ligt wil Qmusic de gesloten discotheken een hart onder de riem stoppen. Elke zaterdag houdt de radiozender een Club Night vanuit een bekende danstempel. Na passages in Versuz, Carré en Kokorico houdt Qmusic dit weekend halt in de Antwerpse The Villa met achter de draaitafels onder andere Big Brother-revelatie Zoey Hasselbank. -
-
Boom
Wielermuseum De Velodroom zet kinderen aan het kleuren voor Werelddag van de Kunst
Fietsbelevingscentrum De Velodroom organiseerde de voorbije paasvakantie het project Werelddag van de kunst, om kinderen in contact te brengen met kunst in het wielermuseum én om de creativiteit te stimuleren. Wegens succes wordt het kinderproject nu met een maand verlengd tot en met zondag 16 mei. -
7 tips voor een koele tuin in de zomer
-
Wielrennen4
Niet iedereen start in de drie heuvelklassiekers, wie rijdt de komende week waar?
Het Ardense drieluik staat voor de deur. De Amstel Gold Race, de Waalse Pijl en Luik-Bastenaken-Luik zijn traditioneel de slotakkoorden van het klassieke wielervoorjaar. Wie komt nog waar in actie? En wie zijn dus geschikte transfers in jouw Gouden Klassiekers-ploeg? Een blik op de programma’s van de toppers. -
PREMIUMSchelle
Schelle Sport start met voetbalploeg voor spelers met autisme: “Zij moeten zich niet aanpassen aan ons, wij passen ons aan aan hén”
Voetbalclub Schelle Sport gaat in augustus van start met een voetbalploeg voor spelers met een autismespectrumstoornis (ASS). Daarmee wordt het pas de derde club in de provincie Antwerpen die autivoetbal aanbiedt. Jennifer De Weerdt, die ook al de G-ploeg van Schelle Sport onder haar hoede heeft, zal het project in goede banen leiden. “Samen spelen en spelplezier beleven staan voorop.”