Zijn er aliens of niet? Solliciteer bij deze maatschappij en ontdek zelf wat in Area 51 gebeurt
BizarNiemand weet precies wat de Amerikaanse overheid uitspookt in de beruchte 'Area 51'. Zelf houden ze het op 'het testen en ontwikkelen van vliegtuigen', maar er wordt al decennialang gefluisterd dat er bewijzen liggen van buitenaards leven. En er is nu ook een waterkansje om het zelf te weten te komen, want de plaatselijke luchtvaartmaatschappij zoekt nieuw cabinepersoneel.
Area 51 is een militaire basis van de Amerikaanse luchtmacht in de Nevadawoestijn (niet ver van Las Vegas). Wat het leger daar precies uitspookt, is top secret - de overheid geeft zo weinig mogelijk info over de activiteiten in dat gebied. Tot 2005 werd zelfs ontkend dat de basis bestond, ook al wordt er gespeculeerd dat er een buitenaards schip landde in de jaren '40. Maar als je een job bij Janet Airlines kan bemachtigen, ontdek je misschien of er aliens aanwezig zijn of niet.
Janet staat voor 'Just Another Non-Existent Terminal' en is de luchtvaartmaatschappij die de werknemers van de overheid van en naar het gebied vliegt. Het bedrijf is al even geheimzinnig als Area 51 zelf: de vloot bestaat bijvoorbeeld alleen uit ongemarkeerde toestellen van de luchtmacht. We weten wel zeker dat ze kampen met een tekort aan cabinepersoneel, want er worden dringend nieuwe stewards en stewardessen gezocht.
De vereisten zijn die van een gewone steward(es): veiligheidsdemonstraties uitvoeren, de passagiers bedienen en de noodprocedures kennen. Maar daarnaast zijn er nog een aantal extra regels. Zo vermeldt de vacature dat gegadigden moeten kunnen omgaan met 'ongewone situaties' zoals kapingen en bommen. Ook moet elke kandidaat een veiligheidsmachtiging van de overheid behalen, wat niet zo gemakkelijk is. En ten slotte moet je documenten ondertekenen die je verplichten tot geheimhouding. Je mag niemand, ook je ouders of je partner, iets vertellen over wat je meemaakt of ziet. En al helemaal niet als het aliens zijn.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Mijnenergie
Hoeveel meer betaal je vandaag voor een vast tarief dan vóór de energiecrisis?
-
Mijnenergie
Minister Demir uiterst kritisch over Fluvius: “Je moet maar eens een eigenaar van zonnepanelen zijn”
Vlaams minister van Energie Zuhal Demir (N-VA) liet zich in het Vlaams Parlement bijzonder scherp uit over Fluvius. Dat zag Mijnenergie.be. Volgens Demir wijzen het aanslepende probleem van de uitvallende omvormers en de trage uitrol van het energiedelen erop dat de netbeheerder niet klaar is voor de energietransitie. -
Mysterie in Melbourne: 65 vrouwen die lang geleden op zelfde school zaten krijgen gebruikte condooms opgestuurd
Het lijkt op de korte inhoud van een goedkope B-film: de Australische politie is een onderzoek gestart nadat zeker 65 vrouwen gebruikte condooms per post ontvangen hebben. Alle dames blijken in 1999 op dezelfde middelbare school gezeten te hebben, meldt de ‘Herald Sun’. -
-
Wie luxe wilt uitstralen, kiest het best voor een onopvallende, simpele handtas
-
Majestueus hert gaat met alle aandacht lopen tijdens huwelijksfotoshoot
-
Politie zet roekeloze bestuurder aan de kant... die blijkt maar 10 jaar te zijn
-
KIJK. Vrouw (23) van miljonair 'klaagt' over luxeleventje en oogst bakken kritiek
9 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerJan Goeman
Carlos Simonis
marc polfliet
aaron lammens
chris delanghe