Verzekering weigert begrafeniskosten Esteban (9) te betalen
Freddy Counet, de vader van Esteban (9)- het jongetje dat vorige maand in Visé werd doodgeschoten- is woedend op zijn verzekeringsmaatschappij. Die weigert namelijk de kosten van de begrafenis te betalen. Op Facebook deed Freddy enkele dagen geleden een oproep aan alle ouders om het contract steeds goed na te kijken.
Delen per e-mail
"Lieve ouders, hierbij wil ik iedereen waarschuwen die een overlijdensverzekering heeft en kinderen onder zijn dak heeft wonen. Kijk steeds je contract goed na, want ik wil niet dat iemand in onze situatie zou belanden. Wij hebben onze zoon Esteban op een tragische manier verloren en nu weigert de verzekering de begrafeniskosten te betalen."
"De maatschappij heeft het bedrijf waar wij verzekerd zijn overgenomen en beweert nu dat het om een oud contract gaat. Nochtans, toen ik elke maand de premie betaalde, heb ik nooit iets opgevangen over een oud contract. Niemand heeft ons hier ooit van op de hoogte gebracht. We hebben contact opgenomen met de maatschappij en om een menselijk gebaar gevraagd na de tragische dood van Esteban, maar dat is niet gelukt. De direct is gewoon koud en onmenselijk! Dus lieve mensen, kijk altijd je contract goed na", is de boodschap van Freddy.
Op Facebook zamelen sympatisanten nu geld in voor de begrafenis van de 9-jarige Esteban.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Update
Ouders vermoorde Esteban doen emotionele oproep
De ouders van de negenjarige Esteban Counet, die afgelopen vrijdag samen met zijn meter en haar vriend werd doodgeschoten in Wezet, hebben op Facebook een emotionele oproep gelanceerd aan de dader(s). Het parket van Luik is op zoek naar getuigen van de drievoudige moord. -
Multimedia
Op zoek naar een nieuwe laptop? Dit zijn onze aanraders
Een nieuwe laptop is voor de meeste mensen een stevige investering. Je gaat dus best op zoek naar een toestel dat uitstekende reviews krijgt en al bij meerdere gebruikers in de smaak viel. Onze techredacteur dook in het aanbod en tipt de beste toestellen van het moment. -
PREMIUM39
De 4 conclusies die we kunnen trekken uit het zorgwekkende rapport over de Britse variant dat onze ministers ontvingen
-
-
Video
Vader Esteban reageert op drama Wezet
-
PREMIUMGent
Politierechter Peter D’hondt tegen corona-overtreders: “Sprakeloos? Da’s een boek van Tom Lanoye. Lees dat maar uit in de cel”
-
Klasgenootjes nemen afscheid van Esteban
-
Sparen
Vastgoed kopen in 2021: komt de marktcorrectie er dan toch eindelijk aan?
Als u de afgelopen jaren een huis of appartement kocht (of dat wou doen), dan weet u dat de vastgoedprijzen al een tijdje in stijgende lijn zitten. De coronacrisis heeft daar ook niets aan veranderd: in 2020 betaalde u gemiddeld 5,7% meer voor een woning en 6,8% meer voor een appartement dan in 2019. Spaargids.be zocht uit of die opwaartse curve ook in 2021 een realiteit blijft.