Overnemer voor websites erotiekwinkel Pabo
BinnenlandDe failliete verkoper van seksspeeltjes Pabo verdwijnt dan toch niet helemaal. De webwinkels van het bedrijf - waaronder de Belgische site Pabo.be - worden overgenomen door het Nederlandse EDC. De tien fysieke Pabo-winkels in Vlaanderen zitten niet in de overname. Het is niet duidelijk of die nog een toekomst hebben.
Delen per e-mail
EDC baat al website EasyToys.nl uit en is daarmee naar eigen zeggen de grootste verkoper van erotische artikelen in België en Nederland. Het bedrijf beschikt over een eigen productievestiging in China en een groothandel die levert over de hele wereld.
Personeel
Naast Pabo.be neemt het bedrijf ook de Nederlandse, Duitse en Franse sites van het Duitse Pabo-moederbedrijf Beate Uhse over. Hoeveel personeel de overstap kan maken, wordt volgens een woordvoerster nog bekeken. De transactie zal naar alle verwachtingen nog deze maand afgerond worden.
EDC-eigenaar en directeur Eric Idema ziet in de webshops veel potentieel. "De infrastructuur en het logistieke proces van EDC Retail zijn dermate efficiënt opgezet, dat we denken het bedrijf een mooie toekomst bij ons te kunnen bieden en het verder te doen groeien", zegt hij. "Over drie jaar verwachten we een omzet van 50 miljoen euro op jaarbasis."
Het is niet de eerste keer dat Pabo nieuw leven wordt ingeblazen. Vorig jaar gebeurde dat ook al eens, maar zonder succes.
Het in 1984 opgerichte Pabo is vooral bekend als postorderbedrijf. Zo konden consumenten al ver voor de komst van het internet erotische artikelen en lingerie bestellen en laten leveren.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Olympische Spelen41
Politici geven hoop op vaccin voor olympiërs na “constructieve gesprekken”, maar BOIC raadt atleten aan zich op reservelijst te zetten
De tijd dringt voor de Belgische olympiërs om een vaccin te krijgen, maar groen licht kregen ze nog steeds niet. Het BOIC onderhandelde vrijdag daarover met het kabinet van premier Alexander De Croo. “Die gesprekken waren zeer constructief”, zegt het BOIC, dat zijn atleten intussen wel aanraadt op de reservelijst te laten zetten. -
PREMIUM
Seks verkoopt, maar niet langer bij Pabo
Het Nederlandse postorderbedrijf dat erotiek tot onze brievenbus bracht, is failliet. Zeker 50 werknemers van Pabo verliezen hun job, maar de 10 Belgische winkels blijven voorlopig open. De opkomst van de e-commerce wordt gezien als belangrijkste oorzaak van de ondergang. -
PREMIUMHet Parool
"Wie seksspeeltjes aan vooral vrouwen verkoopt, moet wel weten of ze goed werken"
Christine le Duc heeft na vijftig jaar eindelijk een vrouwelijke directeur. Want wie seksspeeltjes aan vooral vrouwen verkoopt, moet wel weten of ze goed werken. -
-
Erotisch postorderbedrijf Pabo opnieuw failliet
Erotiekbedrijf Pabo is failliet. Een Nederlandse rechtbank heeft het faillissement uitgesproken, nadat eerder al uitstel van betaling was aangevraagd. -
HLN Drive
Elektrisch rijden duur? Te weinig laadpalen en modellen? Deze beweringen houden (geen) steek
Elektrisch rijden is duur, het laden neemt veel tijd in beslag,… er heersen heel wat vooroordelen over EV’s. Maar vaak zijn die gebaseerd op conclusies die enkele jaren geleden waarheid waren. Welke vooroordelen over elektrisch rijden houden vandaag nog steek? HLN Drive zocht het uit. -
PREMIUMSchoten
Papa van overleden Loes (7) wil cd maken als eerbetoon én uit dankbaarheid: “Muziek biedt troost en is een uiting van emoties”
-
Energie
Wassen op 30 graden of je koffiezet uitschakelen: zo bespaar jij op je energiefactuur
Vele kleintjes maken één groot. En dat geldt zeker voor je energiefactuur. Een doorsnee Vlaams gezin (van 2,2 personen) betaalt jaarlijks zo’n 2000 euro aan energie. Die prijs kan je niet alleen onderdrukken met grote investeringen, zoals zonnepanelen of dakisolatie, maar ook met kleine gewoontes zoals wassen op lagere temperatuur of het stopcontact van je computer uittrekken. Wat is daar nu het precieze effect van? Mijnenergie.be zocht het uit.
0 reacties