KVS in Brussel ontruimd na rookontwikkeling
De KVS aan de Arduinkaai in Brussel is ontruimd nadat in het gebouw het brandalarm was afgegaan. Dat meldden de Brusselse brandweer en politie. Er was sprake van rookontwikkeling in het gebouw. Inmiddels is het weer vrijgegeven.
Het alarm ging even voor 11u30 af. De brandweer was volgens getuigen vrijwel meteen ter plaatse. De gebouwen van de KVS werden ontruimd. Drie kwartier later mocht iedereen terug binnen.
Volgens de brandweer was een kleine hoeveelheid papier in een technische koker in brand gevlogen, waarna de rook zich via het ventilatiesysteem had verspreid. Het vuur was snel geblust en de schade is beperkt gebleven.
Net vandaag gaat het Latijns-Amerikaanse festival Proximamente in de KVS van start. Dat loopt nog tot zaterdag. Artiesten uit Chili, Brazilië, Uruguay en Argentinië moesten tijdelijk hun werkzaamheden voor het festival staken.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Taverne-uitbater Danny (55) ligt dood naast bed boven zijn zaak: “We vinden het heel verdacht”
Oostende -
Livios
Met de hogedrukreiniger erover en klaar? Dankzij deze tips maak je je terras kraaknet zonder het te beschadigen
Het zonnetje schijnt en de temperaturen stijgen: we trekken dus met z’n allen massaal naar buiten om te genieten van/op ons terras. Met deze onderhoudstips van bouwsite Livios maximaliseer je je genot en minimaliseer je mogelijke schade en, dus, kosten. -
Stille betoging op Antwerpse Groenplaats voor Sanda Dia: “Zijn familie verdiende veel meer dan dit”
Op de Groenplaats in Antwerpen betoogden zaterdagmiddag een tweehonderdtal mensen in stilte. Ze zijn verontwaardigd over de uitspraak in de zaak rond Sanda Dia. De politie liet de betoging, die niet aangevraagd werd, begaan. “Er zijn mensen die een zwaardere straf hebben gekregen tijdens de coronacrisis omdat ze om 5 na 12 nog buiten waren: dat is waanzinnig.”Antwerpen -
-
Prachtig weer tijdens pinksterweekend verwacht, maar zoek toch maar geen verkoeling in zee
-
Natuurhulpcentrum in Oudsbergen redt beer uit Oekraïnse dierentuin: “Andere beren werden opgegeten door Russische soldaten”
Het Natuurhulpcentrum in Oudsbergen zet alles in het werk om een beer uit een Oekraïense dierentuin te redden. De andere beren uit de zoo waar beer Yampil werd aangetroffen, werden opgegeten door Russische soldaten. -
Nonchalant en een beetje vintage: topmodel Bella Hadid (26) zweert bij dit type handtas
Bella Hadid is een van de grootste trendsetters van ’t moment. Wat zij draagt, wordt gekopieerd. En ja, het topmodel houdt ook van het betere handtassenwerk. Haar ultieme favoriet? De nonchalante slouchy tas. Hét perfecte accessoire om een chique outfit draagbaar te maken of een casual look extra punch te geven. Imiteer haar look met deze vijftien betaalbare tassen. -
Betancourt, die zelf jarenlang werd gegijzeld, misnoegd om gevangenenruil Vandecasteele: “Tast reputatie van België aan”
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer