Klanten bpost zullen ook in Kringwinkels pakjes kunnen verzenden en afhalen
De Kringwinkel Maasland opent donderdag in Maasmechelen en Maaseik, in de provincie Limburg, de eerste van een nieuwe reeks afhaalpunten. Voortaan zullen klanten van bpost dus ook in De Kringwinkel pakjes kunnen verzenden en afhalen. In 2022 zullen er in totaal 11 afhaalpunten en 9 pakjesautomaten openen in verschillende Vlaamse Kringwinkels.
De Kringwinkel en bpost bundelen hun krachten om e-commerce te koppelen met circulair ondernemen en hopen dan ook dat er nog heel wat pakjespunten- en automaten zullen bijkomen, klinkt het in een persbericht.
“Bpost wil de groenste postoperator van Europa worden en onze CO2-uitstoot met 30 procent reduceren. De Pakjespunten en Pakjesautomaten zorgen ervoor dat er minder bestelwagens moeten rondrijden", zegt Kris Stevens, Key Account Manager Indirect Channels bij bpost. Hij wijst erop dat De Kringwinkels "een gedroomde partner" zijn om het netwerk verder uit te breiden door hun uitstekende ligging, toegankelijke parking, openingsuren en ruimte stockagemogelijkheden voor pakjes.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Mijnenergie
Wat is het sluimerverbruik van een televisie? En een adapter die nodeloos insteekt? Energieadvies voor jouw woonkamer
Veel gezinnen brengen thuis een groot deel van hun tijd door in de woonkamer. Het is dé plek bij uitstek om gasten te ontvangen en ’s avonds televisie te kijken, te lezen, ... Kortom: te ontspannen. Maar hoe kan je energie besparen in de woonkamer zonder in te leveren op comfort? Mijnenergie.be zet enkele besparingstips op een rijtje. -
PREMIUM1
PORTRET. Als 2-jarige vluchtte ze met haar ouders uit Libanon, vandaag ontvangt ze in ons land eredoctoraat: wie is mensenrechtenadvocate Amal Clooney?
Vandaag wordt Amal Clooney (45) in Kortrijk verwacht om een eredoctoraat van de KU Leuven in ontvangst te nemen. De mensenrechtenadvocate is bij het grote publiek bekend als de vrouw van filmster George Clooney (61), maar eerlijk is eerlijk: nog voor ze hem leerde kennen, had ze al een carrière om u tegen te zeggen. Er zullen trouwens erg strenge veiligheidsmaatregelen gelden, want Amal staat op haar privacy. -
België tekent voor tweede tankvliegtuig in NAVO-vloot
België investeert 265 miljoen euro, het equivalent van een Airbus A330 MRTT (een tank- en transportvliegtuig), in de multinationale NAVO-vloot van zulke tank- en transportvliegtuigen. Die zogeheten MMF-vloot groeit daarmee uit tot 10 A330's. De Belgische bijdrage bedraagt twee zo'n toestellen. -
-
Independer
100.000 Belgen rijden rond zonder autoverzekering: dit riskeren ze
Het zijn best wel choquerende cijfers: in ons land rijden er volgens schattingen tienduizenden voertuigen zonder autoverzekering rond. Welke risico’s loop je in dat geval? En wat moet jij, zelf verzekerd zoals het moet, doen als de tegenpartij bij een ongeval niet verzekerd is? Independer.be legt het je uit. -
PREMIUM
CEO van bpost over eindejaarsdrukte, beurskoers en wanpraktijken bij PostNL: “Valsspelers komen ermee weg. Dat is niet eerlijk”
U mag op uw beide oren slapen: uw kerstcadeaus worden op tijd geleverd om een plekje onder de kerstboom te krijgen. Dat garandeert Dirk Tirez, sinds deze zomer CEO van bpost. Een uitgebreid gesprek over pakjes, eindejaarsdrukte, uitbuiting in de sector en een aandeel dat nog half zoveel waard is als de koers waartegen het in 2013 naar de beurs ging. -
Spaargids.be
Stijgende rentes en vrijgesteld van roerende voorheffing: alles wat je moet weten over de tak 21-spaarverzekering
Sinds eind vorig jaar neemt de appetijt voor tak 21-spaarverzekeringen met een gewaarborgde basisrente opnieuw toe, zo meldt de verzekeringsfederatie Assuralia. De stijgende rentevoeten op de financiële markten en een gunstige fiscale behandeling zijn daar niet vreemd aan. Wat houden die spaarverzekeringen precies in? En wat zijn de voor- en nadelen? Spaargids.be licht toe. -
Webwinkel Bol.com koopt Nederlandse fietskoeriersdienst om sneller te verduurzamen
Webwinkel bol.com wordt meerderheidsaandeelhouder van het Nederlandse fietskoerierbedrijf Cycloon. Bol.com wil tegen 2025 klimaatneutraal leveren en deze overname past in die ambitie, schrijft het bedrijf in een persbericht. Financiële details over de overname zijn niet bekendgemaakt.