Serkan Mola in zijn boekenwinkel.
Volledig scherm
Serkan Mola in zijn boekenwinkel. © Marc Baert

"Ik trek het niet meer": eigenaar winkel waar winnend EuroMillions-lot werd gekocht geterroriseerd met telefoons en mails

De aandacht was leuk in het begin, maar het lachen is de uitbater van de boekenwinkel waar vorige week het winnende lot van EuroMillions werd gekocht intussen vergaan. Tot midden in de nacht toe wordt hij bestookt met telefoons, mails en brieven. En niet alleen van mensen die hulp willen vragen aan de winnaar, zelfs bankiers willen zijn gegevens 'om zich over hem te ontfermen'.

  1. Winnaar EuroMillions bekend: "Ik wil een deel aan goed doel schenken"
    Play
    euromillions

    Winnaar EuroMilli­ons bekend: "Ik wil een deel aan goed doel schenken"

    Een 45-plusser uit het Brusselse heeft het recordbedrag van 168 miljoen euro gewonnen bij EuroMillions. Twee dagen na de trekking van 11 oktober heeft de recordwinnaar zich met zijn biljet gemeld bij de Nationale Loterij. De winnaar speelde voor 15 euro in een boekenwinkel in Schaarbeek. Het gaat om een Franstalige man die al 10 jaar met EuroMillions speelt. Een trouwe speler dus, het spel bestaat sinds 2004.
  2. Tweestrijd bij Red Bull? Of toch die gouwe ouwe Alonso? Bewijs dat jij dé racekenner bent en registreer je team nu voor de Gouden Formule 1
    Gouden Formule 1
    6

    Tweestrijd bij Red Bull? Of toch die gouwe ouwe Alonso? Bewijs dat jij dé racekenner bent en registreer je team nu voor de Gouden Formule 1

    De eerste twee GP’s van het nieuwe F1-seizoen zitten er intussen al even op. En zo ook de eerste speeldag van de Gouden Formule 1. Betekent dit dat jij te laat bent om jouw droomteam nog in te schrijven? Neen hoor, helemaal niet: ga aan de slag voor de volgende GP in Australië (en de rest van het seizoen) en scoor nog steeds prachtige prijzen.