Dominique Leroy stopt volgende week al als CEO van Proximus
Dominique Leroy verlaat Proximus al op 20 september. Dat zijn Leroy en de raad van bestuur onderling overeengekomen “met het oog op het herstellen van een sereen klimaat binnen het bedrijf en in het belang van de onderneming”, zo meldt het telecombedrijf.
Delen per e-mail
Aanvankelijk zou Leroy, die aan de slag gaat bij KPN in Nederland, nog tot 1 december blijven. De vakbonden eisten echter haar onmiddellijke vertrek en er braken in het bedrijf vorige week spontane stakingen uit.
In de komende week zal Leroy haar dossiers overdragen aan financieel directeur Sandrine Dufour, die als CEO ad interim is aangesteld. De Française krijgt daarbij de steun van Stefaan De Clerck, de voorzitter van de raad van bestuur.
Ondertussen is de zoektocht naar een opvolger voor Leroy begonnen. Op 19 september zal de raad van bestuur het profiel van de nieuwe CEO goedkeuren en een consultant aanstellen om Proximus te helpen bij de procedure.
In de mededeling van Proximus bedankt de raad van bestuur Leroy uitdrukkelijk voor “de voorbeeldige manier waarop ze haar mandaat als CEO van Proximus tijdens de laatste zes jaar heeft vervuld en voor de fundamentele transformatie die ze heeft opgestart”.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Livios
Open, slim en donker: zo ziet de keuken van 2021 eruit
Ga je een nieuwe keuken plaatsen en ben je benieuwd welke trends we dit jaar mogen verwachten op vlak van kleuren, materialen en indeling? Bouwsite Livios vroeg het na bij enkele keukenspecialisten. Wat meteen opvalt, is dat open keukens met donkere kleuren overal terugkomen. -
PREMIUMEmblem
Geschorste huisarts waarschuwde voor kleine robots in coronavaccins: “Ze maken een controleerbare marionet van je”
-
4
Belgische staat krijgt 434 dagen extra om plan-Wathelet voor luchtverkeer Brussels Airport te schrappen
De Belgische staat krijgt van de milieustakingsrechter 434 dagen extra om de aanpassingen aan de vliegroutes van en naar Brussels Airport die in de periode 2012-2014 in het kader van het plan-Wathelet werden doorgevoerd, te schrappen en een "Staten-generaal van de nationale luchthaven" te organiseren. Dat meldt de persrechter van de Nederlandstalige rechtbank van eerste aanleg Brussel. Diezelfde milieustakingsrechter stelt wel vast dat de overheid nog geen enkele poging gedaan heeft om dat plan te schrappen of zo een Staten-generaal te organiseren. -
-
Houthalen-Helchteren
Imam krijgt bevel grondgebied te verlaten na homofobe uitspraken, Somers wil erkenning moskee in Houthalen-Helchteren intrekken
Vlaams minister Bart Somers (Open Vld) start de procedure om de erkenning van de Yesil Camii-moskee in Houthalen-Helchteren op te heffen. Er zou sprake zijn van homofobe uitspraken. Bij de moskee zelf komen ze uit de lucht vallen. “Als de imam aanstootgevende uitspraken deed, ligt hij buiten", zegt comitévoorzitter Mehmet Daghan, die tegelijk ook het geheel wil nuanceren. Vanavond houdt de moskee crisisoverleg. Staatssecretaris voor Asiel en Migratie Sammy Mahdi (CD&V) heeft de Turkse imam intussen het bevel gegeven om het grondgebied te verlaten. -
OVERZICHT. Ook het gemiddelde aantal overlijdens stijgt opnieuw
Niet alleen het aantal besmettingen en de ziekenhuisopnames stijgen, ook het aantal sterfgevallen neemt weer toe. Elke dag worden er nu gemiddeld 2.148 besmettingen geregistreerd, er waren de afgelopen zeven dagen gemiddeld 130 nieuwe ziekenhuisopnames en 53,4 sterfgevallen per dag (een stijging van 5,1 procent). -
16
Staatssecretaris Dermine (PS) bepleit wijziging loonwet
In een interview met Knack bepleit PS-staatssecretaris Thomas Dermine een wijziging van de loonwet, op een moment dat vakbonden en werkgevers erg moeizaam overleg over hogere lonen zijn opgestart. -
Multimedia
Zonnepanelen op het dak? Zo laat je je grootste energievreters overdag draaien
Hoe de discussie over slimme energiemeters ook uitdraait: wie zonnepanelen heeft, verbruikt zijn elektriciteit per definitie beter overdag, wanneer ze ook wordt opgewekt. Ben jij overdag het huis uit om te gaan werken? De grootste energievreters in huis, zoals de wasmachine en de vaatwasser, laten zich tegenwoordig gelukkig prima programmeren.
24 reacties
chris delanghe
Anthony van der Borght
Karel Van Beeck
Gerrit gasthuis
Carl Vangenechten