Dave De Kock blijft in de cel voor moord op kleuter Dean
Dave De Kock, de hoofdverdachte in de zaak van de moord op en ontvoering van de vierjarige Dean Verberckmoes, blijft voorlopig in de cel. Dat heeft de raadkamer van Dendermonde vrijdag beslist.
Het lichaam van Dean Verberckmoes werd op 17 januari in Nederland gevonden ter hoogte van Neeltje Jans in de provincie Zeeland. De Kock werd eerder die dag opgepakt in Meerkerk in de provincie Utrecht. De onderzoeksrechter in Dendermonde vroeg zijn overlevering voor de moord op en de ontvoering van Dean Verberckmoes. De Internationale Rechtshulpkamer in Amsterdam besliste om de overlevering toe te staan.
De Kock werd in België aangehouden en verblijft momenteel in de gevangenis van Brugge. Hij verscheen vrijdag voor de raadkamer en die besliste om zijn aanhouding te verlengen.
Ook zijn vriendin R. W. werd aangehouden op verdenking van moord en ontvoering. Zij vroeg donderdag de vrijlating voor de Kamer van Inbeschuldigingstelling in Gent, maar ook zij blijft aangehouden en dus langer in de cel.
LEES OOK:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Mijnenergie
Minister Demir uiterst kritisch over Fluvius: “Je moet maar eens een eigenaar van zonnepanelen zijn”
-
PREMIUM21
‘Krakersmaffia' nam huis van Marc (60) over in Spanje: "Ze zeiden dat ze voor 2.000 euro de huissleutels hadden gekocht”
“Bewijs maar eens dat jij de eigenaar bent”, beten de krakers Marc Lapere (60) toe toen hij verbouwereerd voor zijn Spaanse huis stond en vaststelde dat er mensen in woonden. De West-Vlaming, die zeventien jaar aan de Costa Brava woonde, is al de derde in een week die bij HLN getuigt hoe hij slachtoffer werd van okupas, een ware plaag in Spanje. Dit is zijn hallucinante verhaal. -
PREMIUM
HET RAPPORT. Goed georganiseerd Vlaams Belang stoomt zich klaar voor onderhandelingen, met dure opleidingen en tips vanuit onverwachte hoek
Als we de peilingen mogen geloven, dan wordt Vlaams Belang in 2024 de grootste partij van het land. Maar zijn Van Grieken en co daar klaar voor? En willen ze ook echt besturen? Met dure opleidingen bij de Vlerick Business School en Antwerp Management School, tips van buitenlandse zusterpartijen en zélfs van ex-kabinetschefs van andere Vlaamse partijen bereidt Van Grieken een select clubje voor op eventuele regeringsonderhandelingen. -
-
Update156
Open Vld-voorzitter roept digitaal partijbureau samen na desastreuze peiling, Els Ampe haalt uit naar partijtop: “Zet mens op één. Niet partij, premier of ‘zoontjes van’”
-
6
PROMOJAGERS SUPERTIP. Hier kan je een jacuzzi kopen voor maar 199 euro
De zomer is in het land en zal nog zeker een week aanhouden. Het ideale moment om een jacuzzi aan te schaffen voor in de tuin, volgens Promojagers België. “Doe-het-zelfzaak Van Cranenbroek heeft deze maand een indrukwekkende promo waarbij je al een bubbelbad kan kopen voor amper 199 euro”, aldus Promojagerbeheerder Gunther Devisch. -
Wie luxe wilt uitstralen, kiest het best voor een onopvallende, simpele handtas
Gedaan met handtassen vol glitters, goud en tierlantijntjes. Cleane, gestroomlijnde tassen zijn deze zomer een echte hit. Want dat past perfect bij de nieuwste modetrend, quiet luxury, waarbij je kiest voor eenvoud. Simpel, maar niet minder luxueus! Wij selecteerden 15 minimalistische tassen die passen bij de hype én een levenlang meegaan. -
Spaargids.be
Deze bank biedt nu tot 2,5 procent rendement op je spaarcenten