BEKIJK. Gewapende man met opvallende tatoeage overvalt nachtwinkel in Oostende: wie herkent dader?
“Ik hoop dat hij gepakt wordt, dan ga ik me weer veilig voelen.” Dat vertelt de uitbaatster van een nachtwinkel in Oostende aan Faroek nadat ze enkele maanden geleden werd bedreigd met een pistool. De politie verspreidt nu bewakingsbeelden van de verdachte, in de hoop dat iemand hem herkent.
Faroek Özgünes gaat samen met de politie en het gerecht op zoek naar daders van misdrijven, getuigen en vermiste personen, en roept daarbij de hulp in van lezers en kijkers. Volg al zijn opsporingsreportages op de voet via ons dossier.
De feiten gebeuren op op woensdag 1 december, iets na 20 uur. Het is een rustige avond en Baljeet Kaur, de uitbaatster van de nachtwinkel in Oostende, heeft nog niet veel volk over de vloer gehad. In de kassa zit zo’n 200 euro. Ze verwacht dat het een avond wordt zoals de andere, maar niets is minder waar. Wat er dan gebeurt ziet u op de bewakingsbeelden in de video bovenaan.
Mogelijke getuige
De politie hoopt dat iemand de overvaller herkent. De opvallende tatoeage op z’n hand kan alvast een aanknopingspunt zijn. De speurders zijn ook op zoek naar een vrouw die vlak voor de overval in de nachtwinkel was - mogelijk heeft zij de dader goed gezien, en dan is ze een belangrijke getuige.
Als u meer weet over de verdachte of over de getuige, of als u tips hebt over deze zaak, neem dan contact op met de politie via het gratis nummer 0800 30 300 of via opsporingen@police.belgium.eu.
Lees ook:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
HLN Shop
Indian summer: met deze spullen geniet je ook na de zomer maximaal van je terras
Heb je van je terras een kleine oase gemaakt waar het heerlijk vertoeven is? Dan wil je daar natuurlijk maximaal van genieten. Nu de zomer stilaan op haar einde loopt zou het maar jammer zijn je gezellige buitenplek straks al te moeten verlaten om je weer binnenskamers terug te trekken. Met enkele kleine en grotere hulpmiddelen is dat gelukkig niet nodig. HLN Shop overloopt wat je kan doen om zo lang mogelijk van je terras te kunnen profiteren. -
PREMIUM11
Hoe een koffiecontainer vol cocaïne leidde tot zes schoten in hartje Antwerpen: twee verdachten opgepakt
-
Handtas in suède? Met deze praktische onderhoudstips hou je ze in topvorm
Geen handtas die meer vakantie-en festivalvibes uitstraalt dat een exemplaar in suède. Helaas is deze topfavoriet veel kwetsbaarder dan andere soorten leder. Suède is nogal gevoelig voor regen en voor vlekken. Enkele tips om je handtas jarenlang mooi te houden. -
-
Baardegem
Pakjesbezorger PostNL aan de haal met fiets tijdens ronde: “Stelen van jobstudent die wat geld probeert te verdienen... Dat doe je niet”
Op de Mechelseweg in Baardegem heeft een pakjesbezorger tijdens zijn leverronde een fiets gestolen en ingeladen in zijn bestelwagen. De feiten gebeurden net nadat hij een pakje even verderop was gaan leveren. De feiten werden gefilmd en de politie is op de hoogte gebracht. PostNL en de politie onderzoeken de diefstal. -
Pleziervaart vanaf maandag niet meer mogelijk op deel van de Vlaamse waterwegen door droogte
Vanaf maandag is de pleziervaart niet meer mogelijk op waterwegen met zeer weinig of geen beroepsvaart. Pleziervaartuigen zullen immers enkel nog samen met schepen van de beroepsvaart door de sluizen kunnen, zo meldt waterwegbeheerder De Vlaamse Waterweg vrijdag. Concreet zullen op bijvoorbeeld de Dender opwaarts van Aalst of het kanaal Ieper-IJzer helemaal geen plezierboten meer kunnen varen. In het Gentse gaat het om verschillende sluizen. -
23
Schooljaar start al op 29 augustus in Franstalig onderwijs: “Zomervakantie is te lang”
In het Franstalig onderwijs starten leerlingen het schooljaar niet langer traditioneel op 1 september, maar wel op de laatste maandag van augustus. Dit schooljaar is dat dus maandag 29 augustus. Het schooljaar eindigt ook niet langer op 30 juni, maar op de eerste vrijdag van juli. De volgende zomervakantie start dus op 7 juli 2023. -
PREMIUM
Wachttijd nieuwe wagen blijft oplopen: moet je als klant akkoord gaan met onvoorziene aanpassingen en hogere prijzen?