Rico.
Volledig scherm
PREMIUM
Rico. © Photo News

ASSISEN. Verdediging van Rico: “Marktkraamster Inge heeft haar dood uitgelokt”

Het proces tegen de 60-jarige ex-Ford-arbeider Rico Castignani zit in de laatste rechte lijn. Volgens aanklager en burgerlijke partij plande de jaloerse Italiaan de moord op zijn partner Inge Verstappen al enige tijd voor de feiten. Jan Keulen, zijn advocaat, wuifde dit weg. Sterker nog, de relatie was weliswaar op, volgens de raadsman van Castignani. Het slachtoffer lokte volgens Keulen haar eigen dood uit door een aardappelmesje te trekken toen beschuldigde zei dat hij ‘s anderendaags niet mee naar de notaris wilde. Aan de jury om de knoop door te hakken.

  1. Tweestrijd bij Red Bull? Of toch die gouwe ouwe Alonso? Bewijs dat jij dé racekenner bent en registreer je team nu voor de Gouden Formule 1
    Gouden Formule 1
    9

    Tweestrijd bij Red Bull? Of toch die gouwe ouwe Alonso? Bewijs dat jij dé racekenner bent en registreer je team nu voor de Gouden Formule 1

    De eerste twee GP’s van het nieuwe F1-seizoen zitten er intussen al even op. En zo ook de eerste speeldag van de Gouden Formule 1. Betekent dit dat jij te laat bent om jouw droomteam nog in te schrijven? Neen hoor, helemaal niet: ga aan de slag voor de volgende GP in Australië (en de rest van het seizoen) en scoor nog steeds prachtige prijzen.
  2. Hoogrendementsglas isoleert tot 12 keer beter dan enkel glas: hoeveel bespaar je op energie door je ramen te vervangen?
    Livios

    Hoogrende­ments­glas isoleert tot 12 keer beter dan enkel glas: hoeveel bespaar je op energie door je ramen te vervangen?

    Willen we de klimaatdoelstellingen halen, zullen we allemaal in actie moeten schieten. Jij kan onder meer je steentje bijdragen door je verouderde woning energiezuinig te renoveren, denk bijvoorbeeld aan het isoleren van je dak of gevel of plaatsen van hoogrendementsglas. Dat is niet alleen goed voor het milieu, maar óók voor je portemonnee. Bouwsite Livios zocht uit hoeveel je kan besparen door je oude ramen te vervangen en welke premies je daarvoor kan aanvragen.
  3. ‘Mimi’ Ullens verloor meer dan 80 miljoen met haar modeactiviteiten: de aanleiding voor de moord in Ohain?
    PREMIUM

    ‘Mimi’ Ullens verloor meer dan 80 miljoen met haar modeactivi­tei­ten: de aanleiding voor de moord in Ohain?

    Myriam ‘Mimi’ Ullens de Schooten (70), de barones die afgelopen week werd doodgeschoten door haar stiefzoon, verloor de afgelopen jaren aan miljoenen euro’s met haar kledinglijn en modeboetieks. Volgens bronnen zou ‘Mimi’ een deel van het fortuin hebben verkwist van haar hoogbejaarde echtgenoot, wat voor hevige ruzies zorgde binnen de familie. “Het is triestig wat er is gebeurd. Er zijn alleen maar verliezers”, reageert de broer van de verdachte.
  4. “Zoon moest brooddoos in toilet poetsen en dochter werd gebeten”: moeder krijgt celstraf voor onterende behandeling van 2 kinderen
    PREMIUM

    “Zoon moest brooddoos in toilet poetsen en dochter werd gebeten”: moeder krijgt celstraf voor onterende behande­ling van 2 kinderen

    “Ik wenste dat je nooit geboren was en hoop dat je kanker krijgt.” Een 36-jarige vrouw uit Oostende heeft 20 maanden cel gekregen, omdat ze haar oudste dochter en een van haar zonen onterend behandelde. De kinderen werden bijna dagelijks vernederd tot op het bot en soms tot bloedens toe geknepen. Tragisch genoeg kwam de zaak aan het licht toen het meisje zwanger bleek van... haar vader.
    Oostende