Bizar penaltyincident in Oostende, maar Gueye en Sakala "gaan als vrienden naar huis"
Delen per e-mail
Precies twee kindjes die vochten om een sinterklaasgeschenk. Zo gingen Fashion Sakala en Makhtar Gueye gisteravond bij een 1-1-stand in de clinch toen KV Oostende een strafschop kreeg. Op een moment stonden beiden zelfs elk met een bal aan de strafschopstip. Sakala won het pleit, daar waar Gueye eigenlijk de voorkeur kreeg van coach Blessin en aanvoerder Vandendriessche.
De Zimbabwaan scoorde uiteindelijk, maar nog was de ruzie niet voorbij. Bij het vieren nam Gueye zijn ploegmaat wel héél hardhandig vast (zie video boven). "Het belangrijkste is dat de bal erin zat", aldus Sakala. "Ik was boos omdat Makhtar mij verkeerd begrepen had. We gaan als vrienden naar huis, maar we zijn eigenlijk altijd goeie vrienden. Soms moet je eens kunnen 'vechten' op een veld - dat heeft vandaag geholpen." Meteen na zijn goal moest Sakala met een spierblessure gewisseld worden.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Gouden Schoen Wat u niet zag in de show, maar wat zich intussen wel afspeelde in de viptaxi’s met de BV’s aan het stuur
-
Effectentaks weegt op tak23-beleggingsverzekeringen
-
PREMIUM
Belgisch voetbal Degryse bezocht Losada op Het Kiel: “Hier zit een toekomstig toptrainer” - Losada: “Ik wil zo hoog mogelijk werken”
-
-
Sparen Starten met beleggen: zo vindt u goede beleggingsfondsen
Steeds meer beleggers stoppen een deel van hun spaarcenten in beleggingsfondsen. Maar wat als u (nog) niets van de beurs kent? Hoe vindt u de weg naar het juiste beleggingsfonds? Spaargids.be legt uit hoe u veilig kan starten. -
Livios Isoleren: welk materiaal kies je het best en waar moet je op letten?
Wil je je vloeren, muren of dak isoleren? Dan heb je keuze uit een ruim aanbod aan materialen: minerale wollen, kunststof, cellenglas, natuurlijke en reflecterende materialen. Maar hoe weet je nu welk materiaal je moet kiezen en waar je daarbij vooral op moet letten? Bouwsite Livios zet de meest gebruikte materialen voor jou op een rijtje. -
PREMIUM
AA Gent Dankzij één man: waarom Roman Yaremchuk plots niet meer weg wil bij AA Gent
-
Jupiler Pro League De drie goals van Club op het Kiel, gemiste penalty Kums, de Genkse ‘sneeuwmatch’: alle beelden van speeldag 21
Nieuwe speeldag, zelfde winnaar: Club Brugge. Zelf won het met veel overmacht op het Kiel, waar het vertrek van Losada nog voor de match bekendraakte: 0-3. Op Antwerp na, dat ging winnen bij AA Gent, verloor de verzamelde concurrentie. RC Genk in Moeskroen na een match die net als KV Oostende - KV Kortrijk nog een staartje krijgt, Charleroi thuis tegen KV Mechelen en Anderlecht vrijdagavond al in Eupen. Onderin deden opnieuw Cercle en Waasland-Beveren slechte zaken.
0 reacties