Mensen met beperking spelen tafeltennis
Tafeltennisclub TTC Topspin verwelkomde onlangs veertig mensen met een verstandelijke beperking in het kader van Play Unified. De gemeente Beernem is een Play Unified-gemeente en organiseert daarom elke maand een sportactiviteit voor mensen met een beperking.
In het tafeltennis namen de onervaren spelers deel aan het dubbelspel in zaal De Boest in sportpark Drogenbrood. Nu staat er nog petanque en voetbal op het menu. Die activiteiten vinden plaats op woensdag 21 februari en woensdag 21 maart.
(BHT)
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Blauw-zwart supporter over nakende verkoop van 'hun’ Club Brugge: “De schuld ligt bij het getalm rond het nieuwe stadion”
Brugge -
Nonchalant en een beetje vintage: topmodel Bella Hadid (26) zweert bij dit type handtas
Bella Hadid is een van de grootste trendsetters van ’t moment. Wat zij draagt, wordt gekopieerd. En ja, het topmodel houdt ook van het betere handtassenwerk. Haar ultieme favoriet? De nonchalante slouchy tas. Hét perfecte accessoire om een chique outfit draagbaar te maken of een casual look extra punch te geven. Imiteer haar look met deze vijftien betaalbare tassen. -
Brandweer rukt uit voor nachtelijke brand in stal
In Beelkens in Beernem is dinsdagnacht brand uitgebroken in een stal bij een boerderij. Een oververhitte boiler lag aan de oorzaak.Beernem -
-
TV
STREAMINGTIP. ‘More Than This’: liefde in alle kleuren
-
PREMIUM
Pascale (43) maalt al 1.000 dagen na elkaar 10 kilometer af: “‘Je zal nooit meer kunnen lopen’, dacht mijn dokter na die blessure”
“Op sommige dagen stond ik om 5 minuten na middernacht al in de fitness om mijn 10 kilometer af te haspelen.” Die afstand legt Pascale Cocquyt (43) nu al 1.000 dagen na elkaar af: ze vervolledigde zo een ‘runstreak’. “Ik word nukkig als ik mijn schema moet omgooien”, zegt de Brugse, die een mooi orgelpunt in gedachten heeft.Brugge -
Kurt Deklerck pakt 26ste Belgische titel op rij in rolstoelsnooker
Rolstoelatleet Kurt Deklerck uit Brugge heeft voor de 26ste keer op rij de Belgische titel rolstoelsnooker binnengehaald.Brugge -
Zangeres Char (24) uit Aalter brengt nieuwe single uit: Alarm!
Aalter