Meer dan 50% van de groenten en fruit in Lidl is Belgisch.
Volledig scherm
Meer dan 50% van de groenten en fruit in Lidl is Belgisch. © RV

Gloednieuwe Lidl opent deuren in Vaartstraat

balenLidl opent woensdag een gloednieuwe winkel in de Vaartstraat in Balen, ter vervanging van het oude filiaal in Schoor. De nieuwe vestiging is met een totale winkeloppervlakte van 1.428 vierkante meter een pak groter dan de vorige. Veertien nieuwe collega’s zullen het bestaande team van zestien medewerkers versterken.

  1. Welke laptops kunnen pronken met de beste batterij? “De langste accuduur van maar liefst 19 uur en 21 minuten hebben we op dit toestel gemeten”
    Tweakers

    Welke laptops kunnen pronken met de beste batterij? “De langste accuduur van maar liefst 19 uur en 21 minuten hebben we op dit toestel gemeten”

    De bedenkers van de laptop hadden destijds een helder doel: computers makkelijk overal mee naartoe nemen. In bepaalde omstandigheden wil je zo’n ding dan ook gebruiken op plaatsen waar niet meteen een stopcontact in de buurt is. En dat liefst zo lang mogelijk. Laptopexpert Jelle Stuip van technologiesite Tweakers tipt daarom, binnen drie prijsklassen, de laptops met een langgerekt batterijleven.
  2. Van huisgemaakte frietjes tijdens ‘trick pin’ over hangbuikzwijntjes in de kinderboerderij: op deze 6 adresjes in de Kempen kan je zorgeloos smullen met de kids
    PREMIUM

    Van huisgemaak­te frietjes tijdens ‘trick pin’ over hangbuik­zwijn­tjes in de kinderboer­de­rij: op deze 6 adresjes in de Kempen kan je zorgeloos smullen met de kids

    Geen zin om te koken? Maar ook geen zin om een babysit te regelen? Bij deze zes adresjes in de Kempen kan je kindvriendelijk op restaurant gaan met je bengels. Van fantastische speeltuinen en pluizige kinderboerderijen tot spannende minigolf en kleurrijke kinderhoekjes: hier geniet jij van culinair lekkers terwijl je kinderen zich heerlijk amuseren.
    Balen