Eindelijk weer jaarmarkt in Balen: parkeerverbod in centrumstraten
balenKomend weekend is Balen Jaarmarkt eindelijk weer - voor het eerst in drie jaar - van de partij in het centrum. De kermis en kraampjesmarkt brengen wel enkele verkeersmaatregelen met zich mee.
Vanaf de nacht van dinsdag 29 op woensdag 30 maart komen de kermiswagens aan. Er geldt dan tot dinsdagochtend 5 april een parkeerverbod in Markt, Stationsstraat, Stationsplein, Bevrijdingsstraat, Alfons Dierckxstraat en deels de Benoit Belmansstraat.
De bib en VC De Kruierie zijn in die periode met de auto ook enkel bereikbaar via de parking langs Berg. Het kruispunt op de Markt en de aanpalende straten blijven ook tot dinsdagochtend 7 uur afgesloten voor de veiligheid van de kermisgangers.
Kraampjesmarkt
Voor de kraampjesmarkt op maandag geldt er vanaf 6 uur ‘s morgens een parkeer- en doorgangsverbod in een deel van de Vaartstraat, Kerkstraat, Markt en Steegstraat. Er is een omleiding via Deliestraat, Europalaan en Vredelaan.
Zaterdag opent de kermis om 16.30 uur, zondag begint de kermisdag om 13 uur. Maandagvoormiddag is er de gezellige kraampjesmarkt vanaf 8 uur. In de namiddag wordt de Jaarmarkt traditiegetrouw afgesloten op de kermis en de terrasjes.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
TV
STREAMINGTIP. ‘H4Z4RD’: Dimitri Vegas ruilt de beats voor het witte doek
Hij werd wereldberoemd als de helft van dj-duo Dimitri Vegas & Like Mike, maar sinds een tijdje slaat eerstgenoemde z’n vleugels uit. Na enkele kleinere filmrollen draait het in ‘H4Z4RD’ - vanaf nu op Streamz - volledig rond de oudste van de Thivaios-broertjes. -
Livios
Ligt je terras er vuil bij? Met deze tips maak je het kraaknet zonder het te beschadigen
Maak nu alvast even tijd om je terras grondig te reinigen, zodat je er straks optimaal plezier aan beleeft. Met deze onderhoudstips van bouwsite Livios maximaliseer je je genot en minimaliseer je mogelijke schade en, dus, kosten. -
Kermis Grote Jaarmarkt officieel geopend met gratis smoutebollen
Zaterdag openden leerlingen van het zesde leerjaar van basisschool Klim-Op samen met burgemeester Wim Caeyers en schepen Lieve Heurckmans Grote Jaarmarkt Kermis in Mol.Mol -
-
Kans op lichte regen en bewolkt weer in Balen vanochtend
’s Middags gaat de lichte bewolking in Balen over in redelijk bewolkt weer. Er is kans op onweersbuien rond 13 uur. Er wordt een stevige westelijke wind verwacht die later op de dag matiger wordt, de temperatuur ligt rond de 11 graden. -
PREMIUM
Man (29) riskeert 6 jaar cel voor reeks verkrachtingen van nichtje en petekind (15): “Moet ik nu kiezen tussen mijn dochter en mijn broer?”
Een 29-jarige man uit Mol dreigt 6 jaar achter de tralies te belanden voor een reeks verkrachtingen. Het slachtoffer? Zijn eigen nichtje van 15 jaar. De politie vond zijn sperma op haar bed, en bewijzen dat hij een zwangerschapstest en morning-afterpil voor haar kocht. Hoewel hij zichzelf na een pintje te veel zelf de das om deed, blijft de man staalhard ontkennen. Het ging er emotioneel aan toe in de rechtbank: “Ik wilde gewoon ‘sorry’ horen”, zei de moeder van het slachtoffer in tranen.Mol -
Betonherstellingswerken zorgen voor lichte verkeershinder in Rijsberg en Postelweg
Van maandag 27 tot vrijdag 31 maart voert een aannemer betonherstellingswerken uit in de Rijsberg, ter hoogte van huisnummer 45, en de Postelweg, ter hoogte van huisnummers 3 tot 6, in Balen.Balen -
Vergeet de minitas: XL-totebags zijn deze lente de grootste trend
Berg die minitassen voorgoed op en laat je innerlijke Mary Poppins stralen met een praktische én stijlvolle XL-tas. De big shopper maakt dit voorjaar eindelijk haar grote comeback.