De politie van de zone Regio Tielt kon de dader van het vluchtmisdrijf vrij snel bij de lurven vatten.
Volledig scherm
De politie van de zone Regio Tielt kon de dader van het vluchtmisdrijf vrij snel bij de lurven vatten. © Hans Verbeke

Automobilist vlucht na ongeval met fietser, maar wordt kort nadien gevat

ArdooieDe politie heeft dinsdagavond een man opgepakt die in Ardooie een fietser had aangereden en vervolgens zomaar was doorgereden. De fietser raakte niet al te ernstig gewond.

  1. De populairste elektrische bedrijfsauto’s op een rij: dit moet je weten over de kosten bij privé en professioneel gebruik
    Jobat

    De populair­ste elektri­sche bedrijfsauto’s op een rij: dit moet je weten over de kosten bij privé en professio­neel gebruik

    Het loon op een fiscaal aantrekkelijke manier spekken gebeurt met extralegale voordelen, zoals maaltijdcheques, een groepsverzekering of een hospitalisatieverzekering. In dat rijtje hoort uiteraard ook de bedrijfswagen thuis. Welke elektrische modellen krijgen daarbij de voorkeur? En hoe zit het precies met de kostenverdeling tussen werkgever en werknemer? Jobat.be biedt een overzicht.
  2. Welke laptops kunnen pronken met de beste batterij? “De langste accuduur van maar liefst 19 uur en 21 minuten hebben we op dit toestel gemeten”
    Tweakers

    Welke laptops kunnen pronken met de beste batterij? “De langste accuduur van maar liefst 19 uur en 21 minuten hebben we op dit toestel gemeten”

    De bedenkers van de laptop hadden destijds een helder doel: computers makkelijk overal mee naartoe nemen. In bepaalde omstandigheden wil je zo’n ding dan ook gebruiken op plaatsen waar niet meteen een stopcontact in de buurt is. En dat liefst zo lang mogelijk. Laptopexpert Jelle Stuip van technologiesite Tweakers tipt daarom, binnen drie prijsklassen, de laptops met een langgerekt batterijleven.
  1. Audit Vlaanderen start nieuw onderzoek naar mogelijke fraude bij gemeentebestuur Meulebeke: “Al de tweede keer in drie jaar prijs”
    PREMIUM

    Audit Vlaanderen start nieuw onderzoek naar mogelijke fraude bij gemeentebe­stuur Meulebeke: “Al de tweede keer in drie jaar prijs”

    Audit Vlaanderen is een tweede forensisch onderzoek naar mogelijke misdrijven binnen het gemeentebestuur van Meulebeke gestart. Een eerste doorlichting bracht vorig jaar mogelijke belangenvermenging bij vastgoeddeals aan het licht. Over de inhoud van de tweede audit lost de gemeente tot ergernis van de oppositie niets. Opvallend: burgemeester Dirk Verwilst (Lijst van de Burgemeester) zegt dat hij op dit moment ook nog niets meer weet.
    Meulebeke